Kompresorių nuoma – puiki išeitis atliekant įvairiausius darbus

kompresorių nuomaKompresorius – tai specialus prietaisas, skirtas suslėgti orui, dujoms arba garams, pats pavadinimas lotyniškai ir reiškia suspaudėją. Kompresorių panaudojimas yra labai platus, o mūsų laikas, tobulinant gamybos procesus ir pritaikius naujausias technologijas, kompresorių panaudojimo sričių dar labiau padaugėjo. Pavyzdžiui, siekiant kuo labiau padidinti šių prietaisų efektyvumą, jie buvo netgi automatizuoti, tad dabar jie naudojami praktiškai beveik visose srityse – automobilių pramonėje, aviacijoje, statybose ir kt. Apskritai būtų sunku įsivaizduoti kurią nors sritį, kurioje nebūtų pritaikyta kompresoriaus veikla. Jie ypač reikalingi automobilių techniniame aptarnavime, naudojami priekabų konstrukcijose, karinės pramonės įrengimuose ir netgi kuriant kosminius laivus – čia kompresorių pagalba į kosmonautų skafandrus ir laivų salonus tiekiamas deguonis.

Bene dažniausias ir įprasčiausias kompresorių panaudojimas – tai įvairūs statybos darbai. Tačiau visais atvejais, renkantis kompresorių, reikia žiūrėti, kad šis atitiktų jam keliamus techninius reikalavimus, kurie priklauso nuo atliekamų darbų. Tad pirmiausia būtina tiksliai žinoti, kokiu tikslu šis prietaisas bus panaudotas. Pavyzdžiui, jeigu kompresorius jums reikalingas nedideliems darbams garaže ar automobilių servise, tada jums geriausiai tiktų kompaktinis – stūmoklinis įrenginys. Jo pagalba suspaustą orą patieksite kiekvienam reikiamam prietaisui – grąžtui, atsuktuvui ir pan. Atkreipkite dėmesį, kad kartu su oru išskiriamas ir aliejus, kuris reikalingas tam, kad prietaisas kokybiškai funkcionuotų. Jeigu ruošiatės dažyti tvorą, pastato sienas, tada turėtumėte pasirinkti tokį kompresorių, kur tepalai tiekiami atskiru kanalu, kad pučiamas oras būtų švarus, be jokių priemaišų. O dažyti su juo labai paprasta ir lengva – paviršiai nudažomi lygiai, be jokių juostų ar ruožų.

Visiškai kitokie kompresoriai naudojami atliekant didelės apimties ir galios reikalaujančius darbus. Tokiais atvejais naudojami dyzeliniai kompresoriai, skirti įrenginiams ar mašinoms, kurių veikimas yra pagrįstas oro panaudojimu. Tai įvairūs pneumatiniai kaltai, kūjai, smėliavimo arba dažymo įrengimai. Jie naudojami tiesiant kelius, statant tiltus, atliekant įvairius statybos sektoriaus darbus. Tokie dyzeliniai kompresoriai pakankamai dideli ir brangūs prietaisai, tačiau prireikus nebūtina jų patiems pirkti ir sandėliuoti. Yra ir paprastesnė išeitis – tai kompresorių nuoma. Kiekvieną kartą galėsite išsinuomoti būtent tokį kompresorių, kuris pagal savo charakteristikas labiausiai tinka atlikti jūsų numatytiems darbams, o pabaigę tuos darbus, prietaisą grąžinsite atgal ir jums nereiks sukti galvos dėl jo techninio aptarnavimo ar tinkamo laikymo.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *