Krav Maga – ir kūnui, ir dvasiai

Krav Maga sistema buvo sukurta meistro Imi, kuris XX amžiaus viduryje pradėjo treniruoti Izraelio karius, taip pat treniravo ir garsias smogiamąsias jėgas, specialiąsias pajėgas, jūrų pėstininkus, policijos pareigūnus ir kt. Krav Maga sistemai buvo keliama keletas reikalavimų, t. y. ji turėjo būti gana lengvai išmokstama bei naudojama, kad specialiųjų pajėgų kariai, o taip pat ir biurų tarnautojai galėtų per kuo trumpesnį laiką ją sėkmingai įvaldyti.
Vėliau Krav Maga metodas buvo adaptuota bei pritaikyta civilių poreikiams. Krav Maga tinka vienodai tiek vyrams, tiek ir moterims, jauniems bei seniems, taip pat vaikams. Krav Maga pradininkas Imi iki paskutinių gyvenimo dienų tobulino Krav Maga techniką bei koncepcijas.
Ši savigynos sistema orientuota į paprastus žmones, į gyvenimiškas situacijas, kurios gali užklupti tiesiog gatvėje. Krav Maga remiasi paprastumu, greičiu ir veiksmingumu. Tai reiškia, kad pirmiausia būtina gebėti kontroliuoti savo emocijas, nepulti į paniką, nestresuoti, o mąstyti operatyviai ir blaiviai. Staigiai įvertinti situaciją ir imtis veiksmų. Taip pat šioje technikoje būtina atsisakyti nereikalingų veiksmų, o smūgiavimas turi būti greitas ir tik tuo momentu, kada reika. Smūgis turi būti nutaikytas tik į pačias pažeidžiamiausias, pačias skausmingiausias priešininko kūno vietas, kurias priešininkui sunkiausia apginti. Labai svarbu, kad smūgis būtų staigus, trumpas, greitas, taiklus ir be jokių šansų jį atremti.
Krav Maga be daugelio savo savigynai būdingų privalumų, išsiskiria ir kaip mažinanti stresą. Be to, kad Krav Maga sudaro gausybė techninių judesių, tai ši sistema turi dar ir psichologijos skyrių, padedantį stiprinti dvasią bei malšinti stresą, įtampą. Krav Maga mokymuose yra naudojami specialūs metodai, padedantys panaikinti stresinę būseną, atsirandančią netikėtoje situacijoje, kuomet iškyla grėsmė gyvybei, bei atstatyti vidinę harmoniją.
Krav Maga puikiai tinka Jums, jei keliate tokius klausimus:
Kaip nepatirti sužalojimų?
Kaip greitai neutralizuoti užpuoliką?
Kaip greitai pereiti nuo gynybos prie atakos?
Kaip efektyviai panaudoti kūno refleksus?
Kaip atakuoti pažeidžiamas kūno vietas?
Būtent atsižvelgiant į minėtuosius aspektus, vyksta Krav Maga treniruotės. Visi metodai orientuoti į maksimalų efektyvumą realiose situacijose, orientuojamasi į situacijas, kuriose gyvybei iškyla realus pavojus, akcentuojami smūgiai į jautrias kūno vietas, smūgiai galva, taip pat mokoma pasinaudoti bet kuriais greičiausiai ir lengviausiai pasiekiamais aplinkoje esančiais daiktais.
Krav Maga remiasi ne tik greitu grėsmės neutralizavimu, bet ir agresija, tačiau tik tiek, kiek yra reikalinga priešininko atakai atremti, ir nepamirštant vieno iš Krav Maga principų – nesusižeisti pačiam bei nesužeisti priešininko bei neviršyti būtinosios ginties veiksmų.
Sporto klube ,,Tvirtoji uola“ profesionalūs instruktoriai geriausiai išmano Krav Maga koncepciją, o tai garantuoja pačias efektyviausias treniruotes. Sporto klubas yra oficialus Krav Maga Haim Zut asociacijos narys. Sporto klube Krav Maga tikrai verta treniruotis, kadangi tai suteiks Jums pasitikėjimo savo jėgomis, suteiks Jums įgūdžių operatyviai reaguoti į netikėtas situacijas, išmoksite pačios geriausios gynybos technikos, puikiai bei produktyviai praleisite laiką, išmoksite sumažinti bei valdyti stresą sudėtingose situacijose, taip pat tai bus puikiu hobiu.
Jei norite praktikuoti efektyviausią savigynos techniką, gyventi sveikai bei pasitikėti savo jėgomis, registruokitės į treniruotes, o sporto klubas pirmąją treniruotę Jums dovanos – ji nemokama.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas