Mediniai laiptai prieš granitinius laiptus

laiptaiDaugelis namuose praleidžiame nemažai laiko. Tie, kurie užbėga į namus tik prieš guldami į lovą ir net nepusryčiavę išlekia į darbą, gali drąsiai rinktis tokius laiptus, kurie yra pagaminti iš bet kokios medžiagos. Jie nepajus nei šalčio, nei jaukumo ar vyraujančio stiliaus namuose. Kitai pusei skaitytojų, kurie rūpinasi savo bei artimųjų sveikata, namų jaukumu bei domisi vidaus interjerų naujienomis tikrai svarbūs pastarieji jausmai. Gyvenantiems nuosavame name, kuris turi daugiau nei vieną aukštą, dažnai tenka pasukti galvą renkantis laiptus. Kokius, medinius ar granitinius pasirinkti, priklauso nuo Jūsų poreikių bei norimo sukurti įvaizdžio namuose.

Granitiniai laiptai

Granito apibrėžimas sako, kad tai – magminių intrūzinių uolienų grupė. Jau vien išgirdus tokį apibūdinimą asociacijos aiškios – šaltis ir elegancija. Jeigu tai yra siekiamybės Jūsų namuose, tuomet šie laiptai skirti Jums. Akmuo – tai didi paslaptis ir jos saugotojas. Ši gamtos dovana skleidžia tam tikrą energiją, hormanizuoja aplinką bei pasirinkta spalva įtakoja mūsų bendrą savijautą. Įdomus surastas faktas, kad granito sudėtyje yra mažas kiekis urano dalelių (nuo 10 iki 20 dalelių milijonui), todėl ši uoliena yra laikoma natūraliai radioaktyvia, skleidžiančia nežymią gamą spinduliuotės. Kažin ar tai pavyks pajusti gyvenant namuose, kuriuose įsirengsite granitinius laiptus. Tad pasidomėkite, kokius privalumus turi mediniai laiptai.

Mediniai laiptai

Mediena – tai natūralus gamtos produktas. Tikras ekologijos garantas tiems, kurie nori gyventi sveikoje ir gamtai draugiškoje aplinkoje. Jūsų mediniai laiptai gali būti pagaminti iš pasirinkto medžio. Kadangi mediena – tai medžiaga, kuri yra gana lengvai apdorojama, laiptų pakopos gali būti išpjaustomos įvairiomis formomis, kampais bei netikėtais drožiniais. Didelis medinių laiptų privalumas – šiluma. Namuose dažnas mėgstame vaikščioti basomis, todėl skirtumą tarp granitinių ir medinių laiptai tikrai greitai pajusite. Laiptų pakopos, pagamintos iš medžio, bus šiltesnės. Net nepajusite skirtumo nei žiemą, nei vasarą, nes medis bus visada vienodai maloniai šiltas.
Laiptai namuose turi atlikti savo pagrindinę funkciją, t.y. būti tvirti ir ilgaamžiai. Taip pat dar vienas svarbus faktas – deramumas prie būsto interjero. Jeigu šias sąlygas tenkina Jūsų pasirinkti laiptai, tuomet juos pasirinkote teisingai.
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas