Mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeLengvųjų automobilių nuoma didmiesčiuose pakankamai gerai išvystyta, bet kaip yra su mikroautobusų nuoma Vilniuje? Kokie mikroautobusai nuomojami? Kam? Pabandysime į šiuos klausimus atsakyti šiame straipsnyje.

Mikroautobusai yra dažniausiai keleiviniai, tačiau pasitaiko ir pageidavimų išsinuomoti krovininius mikroautobusus. Jų nuomos priežastys visiškai skirtingos. Keleivinių mikroautobusų Vilniuje akivaizdžiai susijusi su žmonių pervežimu, tuo tarpu krovininiai mikroautobusai naudojami įvairiems daiktams. Juos nuomojasi žmonės, kurie:

  1. Nori įsigyti daugiau prekių (baldų, statybinių medžiagų ir t.t.) ir juos parsivežti namo arba nuvežti į kitus objektus;
  2. Stato namus ir nuolatos reikia vežti tam tikrą įrangą, statybines medžiagas;
  3. Prekybos įmonės, kurios turi atsivežti prekių arba pervežti jas iš vienos parduotuvės į kitą;
  4. Bet kas, kas savo jėgomis nori persikraustyti į naują būstą ir mikroautobusais pervežinėja savo daiktus;
  5. Verslo įmonės, norinčios pervežti savo įrangą, biuro baldus, dokumentus ir t.t.

Keleiviniais mikroautobusais dažniausiai vežami žmonės. Kokiomis aplinkybėmis?

Vienas iš dažniausių atvejų yra… laidotuvės. Nepatikėsite, tačiau mikroautobusų nuoma Vilniuje labai populiari ritualinių paslaugų dalis, nes reikia procesijos dalį nuvežti į kapines, vėliau į gedulingus pietus.

Kita populiari situacija – ekskursijos. Jų metu važiuoja ir vaikai, ir suaugę. Tai nebūtinai turizmo agentūros ekskursija, nes žmonės ir patys jas organizuoja. Taip pat populiaru nusamdyti mikroautobusą įmonės vakarėlio metu, kad visi dalyviai galėtų atsipalaiduoti ir nesirūpinti, kaip jiems nuvykti į pokylio vietą ir grįžti, šiek tiek pavartojus alkoholio.

Gana dažnas atvejis yra samdyti mikroautobusą su vairuotoju. Ne dėl to, kad neatsiranda norinčių jį vairuoti. Yra vienas paprastas reikalavimas autobusų vairuotojams – D kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Jei mikroautobusas yra didesnis, nei lengvasis, jis laikomas keleiviniu ir automatiškai reikia profesionalaus vairuotojo su D kategorijos teisėmis. Dėl šios priežasties didelių mikroautobusų be vairuotojo nenuomoja, arba tai daro tik turintiems atitinkamos kategorijos teises.

Paprastiems B teises turintiems vairuotojams pakanka 8-12 mikroautobuso.

Populiariausios mikroautobusų markės – Opel, Renault, Mercedes-Benz, Ford ir kitos. Viskas priklauso nuo transporto priemonės pagaminimo metų ir stovio, kuris turi būti nepriekaištingas – juk keleiviai turi važiuoti saugiai.

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas