Norite puikiai praleisti laiką gamtoje? Išsinuomokite baidarę

Nėra abejonės, kad vasaros arba vėlyvo pavasario metu norisi užsukti į gamtą ir pasidžiaugti visais jos suteikiamais privalumais – išsikepti šašlyką, surengti pikniką, galbūt pasideginti kepinančioje saulėje. Tačiau dar viena labai įdomi ir tikrai naudinga pramoga yra baidarės. O dabar, dažniausiai baidarės yra nuomojamos Žemaitijoje.
baidaresSvarstote, kodėl būtent Žemaitijoje? Šis gražusis Lietuvos kraštas turi tokias nuostabias upes kaip Akmena, Jūra. Antroji yra net gi populiaresnė – čia yra tikrai gilių slėnių, taip pat nemažai akmenukų ir užtvankėlių, tad net ir patyrę plaukiotojai renkasi dar kartą išsinuomoti baidares būtent čia. Baidarės Žemaitijoje turi nemažai privalumų ir dėl to, kad čia dirba labiausiai patyrę specialistai, kurie turi jau daugiau nei dešimtmetį patirties, o tai reiškia, kad jie gali geriausiai suprasti kiekvieno žmogaus plaukiojimo poreikius.
Pavyzdžiui, jeigu mėgstate plaukioti su baidarėmis labai ramiai, arba iš viso dar nesate to darę ir tikrai nenorėtumėte pirmą kartą siautėti, tai profesionalūs baidarių nuomotojai jums parengs tokį maršrutą, kuris būtų ramus ir suteiktų jums galimybę pajusti artimesnį ryšį su gamta. Be abejo, jeigu esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, tai tokioje upėje kaip Jūra tikrai rasite ką nuveikti.
Kiekvienai plaukiotojų grupei bus taip pat suteikta galimybė apsistoti vietinėje gyvenvietėje arba stovyklavietėje, galbūt net viloje – tai jau priklauso nuo konkrečių jūsų poreikių. Svarbiausia yra tai, jog čia dirba rūpestingi specialistai, kurie žino, kad neveltui baidarės Žemaitijoje yra tokios populiarios.
Kalbant apie maršrutus, jūs galėsite pasirinkti, kokiam laikui norite išplaukti – galimi ir vienos dienos maršrutai, nors dažniausiai poilsiautojai, kurie turi laisvą savaitgalį, renkasi dviejų arba trijų dienų maršrutus. Jeigu labai mėgstate plaukioti baidarėmis Žemaitijoje ir norite pasirinkti unikalų maršrutą, tuomet specialistai jums gali pasiūlyti net ir penkių dienų maršrutą pagal visus jūsų poreikius. Kiekvienos dienos pabaigoje, baidarių nuomotojai jus paims iš finišo taško ir nuveš į stovyklavietę, tad žygis baidarėmis bus tikrai smagus ir patogus.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas