Patarimai norint gauti ES paramą

Jeigu matote, jog norint plėtoti ar pradėti savo verslą jums reikia papildomų finansų, galite rašyti projektą ES paramai gauti. ES finansavimas daugeliui verslų yra puiki priemonė, padėjusi įgyvendinti savo tikslus. Skirtas lėšas galėsite skirti savo veiklos tobulinimui. Jeigu neturite laiko, arba nežinote kaip tinkamai rašyti projektą ES paramai gauti ir teikti paraišką, tuomet galite kreiptis į šios srities specialistus, kurie padės jums tai atlikti.

Finansinės kryptys

Nuo šių metų prioritetinės finansavimo kryptys apima mokslinius tyrimus, eksperimentinę plėtrą bei inovacijas, verslo procesų skaitmeninimą, žiedinę ekonomiką, atsinaujinančios energetikos skatinimą. Todėl labai svarbu, jog projektas atitiktų šias sritis.

Labai svarbu pateikti paraišką laiku

Kvietimai teikti paraiškas galioja ribotą laiką, apie du, kartais tris mėnesius. Taip pat būna įvardinamos finansavimo sąlygos, reikalavimai, įsipareigojimai bei kita aktuali informacija.

Finansavimo kryptys dažniausiai yra nukreipiamos į Lietuvos bei užsienio kapitalo įmones bei gamybines įmones, o parama įprastai yra skiriama investicijoms į infrastruktūros atnaujinimą, inovatyvios įrangos įsigijimą, procesų skaitmeninimą, naujų produktų bei paslaugų kūrimą, atsinaujinančius energetikos išteklius, tokius kaip saulės jėgainės, geoterminis šildymas bei antrinį atliekų panaudojimą. Svarbu žinoti, jog ES parama dažniausiai yra orientuota į labai mažas, mažas bei vidutinio dydžio įmones. Tokios įmonės yra vertinamos pagal turimą įmonės turtą, apyvartą bei įmonės darbuotojų skaičių bei kiti reikiami aspektai.

Norint gauti ES paramą, tampa svarbu, jog jūsų įmonė bei projektas atitiktų visus reikiamus kriterijus bei reikalavimus. Todėl norint viską parengti tvarkingai ir pateikti laiku, rekomenduojama pasitarti su šios srities specialistais, arba patikėti jiems visą procesą, todėl savo laiką galėsite skirti kitų svarbių darbų atlikimui ir problemų sprendimui. Daugiau informacijos apie projektų rengimo taisykles bei reikalavimus ieškokite internetu.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *