Profesionalios nagų frezos manikiūrui

Viena pagrindinių manikiūro priemonių yra freza nagams. Jos pagalba atliekama netgi keletas manikiūro veiksmų – pašalinamos negyvos odos ląstelės, nagai paruošiami manikiūrui, poliruojami ir kt. Tad šį įrankį reikia išsirinkti labai atidžiai. Tik su kokybiška nagų freza darbas bus patogus, o manikiūras atliktas nepriekaištingai. Ką verta žinoti renkantis profesionalią nagų frezą?

  • Galingumas

Nagų frezos galingumas yra viena pagrindinių šio įrankio specifikacijų. Silpniausios frezos yra 5W galingumo, o profesionaliam naudojimui dažniausiai pasirenkamos apie 60W galingumo nagų frezos. Tačiau galingiausius variantus rinkitės tik jei esate patyrusi meistrė. Galingos frezos prie nago paviršiaus sustoja sunkiau, tad neturint pakankamai patirties, dirbti su galinga freza gali būti sudėtinga.

  • Antgaliai

Su nagų freza pridedami ir antgaliai, turintys skirtingas funkcijas. Esant poreikiui antgalius nagų frezai galima įsigyti ir atskirai. Profesionalams rekomenduojama rinktis antgalius, pagamintus iš volframo karbido. Šie antgaliai itin patvarūs ir ilgaamžiai. Tačiau su jais, kaip ir su galingiausia freza, reikia patirties ir įgūdžių. Volframo karbido antgaliai yra aštrūs, tad darbas su jais turi būti tikslus, o ranka įgudusi. Neturint pakankamai patirties, verčiau rinktis abrazyvinius antgalius, kurie nėra tokie tvirti.

  • Papildomos funkcijos

Profesionalios nagų frezos kartais turi ir papildomų naudingų funkcijų. Apsisukimų skaičiaus reguliatorius leidžia itin patogiai dirbti ir kokybiškai atlikti manikiūrą. Tuo tarpu kairiarankėms rekomenduojama ieškoti nagų frezos su galimybe keisti sukimosi kryptį.

Be šių savybių atkreipkite dėmesį ir į frezos kokybę. Be abejo pats pigiausias variantas tikrai nebus kokybiškas ir ilgai tarnausiantis įrankis. Ne veltui sakoma – skūpus moka du kartus. Tad jei norite tikrai patogaus ir tinkamo įrankio, pirmenybę teikite ne kainai, bet kokybei.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *