Reklama ant viešojo transporto.

Šiandien važiuodamas namo mestelėjau žvilgsnį į reklamas ant viešojo transporto. Ar jūs pastebite jas?Neerzina? Tenka pripažinti, dauguma jų neskoningos ir neoriginalios. Koks nors pavadinimas, šūkis ir paveikslėlis ar keli. Nežinau ar tai ką nors sudomina...Žinoma, malonu, kai viešasis transportas nėra vienspalvis ir laukdamas stotelėj žmogelis gali bandyt atspėt kokia reklama puoštas šįkart atvažiuos autobusas ar troleibusas, bet kodėl gi neišnaudojus viešojo transporto originaliau? 🙂 Reklamos plotas matomas visiems, o įdomesnė tikrai sulaukia dėmesio pozityvaus ar nelabai - svarbu sulaukia, juk toks ir yra tikslas :)) Ir nesvarbu tai socialinė ar tiesiog įmonės/produkto reklama, svarbu puošia... Kokia Jūsų nuomonė apie visą šitą reikalą? 🙂 Daugiau nuotraukų.   [more...] Pasidairykime kokie grožiai važinėja užsienio gatvėmis ir palyginkime su lietuviškais.

LIETUVIŠKOS REKLAMOS KŪRĖJAMS TRŪKSTA IDĖJŲ

                       Comments

Atsakymai į “Reklama ant viešojo transporto.”: 5

 1. Rytis avataras
  Rytis

  Manau, kad Reklamas kuria žinoma ne Viešojo transporto valdžia. Jiems tai pinigai, o kaip tai atrodo, jų nedomina. Čia jau besireklamuojančių užduotis, kurių kaip pastebėjai jie iki galo neišpildo. Na, kad ir nukopijuotų iš užsienio, vis linksmiau būtų.
  Tuo pačiu galėtum padaryti paprastesnį komentaro palikimą, nes kodą type’int nėra smagu, taip , tokia jau išlepus ši internautų visuomenė 🙂

  1. Saugirdas avataras
   Saugirdas

   Tai, kad ir taip daugumą dalykų kopijuoja :)) Gerai, dėl komentarų pasistengsim 🙂

 2. Homepage avataras
  Homepage

  Some times its a pain in the ass to read what people wrote but this web site is very user friendly ! . 301152

 3. Amtista avataras
  Amtista

  Thank you for any other informative blog. Where else may just I am getting that kind of info written in such a perfect way?

 4. Teckna en inkomstförsäkring avataras
  Teckna en inkomstförsäkring

  Spot lets start function on this write-up, I truly believe this wonderful web site requirements significantly a lot more consideration. I

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *