Rezervuarai žemės ūkiui

rezervuaraiŠiuolaikinės fermos nedaug skiriasi nuo lazerių gamyklos – balti pastatai, šiuolaikinės technologijos, milijonus kainuojantys traktoriai, kurių valdymas sudėtingesnis, nei asmeninio kompiuterio. O kas dedasi užėjus į sandėlius! Ten tviskančio plieno rezervuarai, įvairios lentynos ir įrengimai atimtų žadą ne tik į ekskursiją atvykusių miestiečių moksleivių grupei, bet ir daug mačiusiems verslo žmonėms. Vis dėlto, gyvulių ferma vis dar nekvepia vanile, tačiau šiandien norime stebėti ne gyvūnais, o sandėliais ir jų turiniu.
Kai buvau mažas, nuolatos žaisdavau tarybinio ūkio dirbtuvėse. Į „bačkas“ galėdavome įlįsti, ten žaisdavome su broliu ir kitais vaikais. Jas prisimenu kaip baisias, tvankias ir labai pavojingas vietas. Dabartiniai rezervuarai nė iš tolo neprimena senųjų laikų realijų, nes pasaulis per tuos 25 metus smarkiai pasikeitė.
Šiuolaikinės žemės ūkio talpos yra be proto sterilios, švarios ir tvarkingos. Esame Europos Sąjungos dalis, todėl ir mums galioja kokybės reikalavimai. O žemės ūkio produkcijos kokybės neįmanoma išlaikyti aukštame lygyje su pasenusia technika ir senoviniais sandėliavimo būdais. Dėl to šiuolaikinės talpos iš nerūdijančio plieno tviska it veidrodis.
Rezervuarai dabar gaminami pagal užsakymą, atsižvelgiant į konkrečius poreikius – svarbu, kas ten bus laikoma. Jei pienas, reiškia rezervuare turi būti palaikoma atitinkama temperatūra, jis turi būti plaunamas (įmontuojama CIP sistema) ir dezinfekuojamas reguliariai, reikalingas maišymo mechanizmas ir įvairūs siurbliai. Kūgio formos plieninis rezervuaras staiga tampa aukštųjų technologijų vėliavnešiu, nes jo darbas valdomas kompiuteriu, o ir kiekviena melžėja prie jo prieiti nebegali. Technologai nuolatos prižiūri talpose laikomą produkciją, stebi jų būseną kompiuterio ekrane, neabejojama, kad netrukus tai bus daroma ir planšetiniuose kompiuteriuose. Sukurti tokią talpą yra gana sudėtingas darbas, reikalaujantis ne tik kokybiško plieno, bet ir sudėtingų inžinerinių projektų ir mechanizmų integracijos. Rezervuarus žemės ūkiui ir pramonei stato kelios kompanijos Lietuvoje, dirbančios tarptautiniu mastu. Lietuva yra labai palankioje geografinėje pozicijoje – iš čia paruoštos talpos ir rezervuarai gali būti gabenami į Lenkiją, Latviją, Estiją, Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną ir kitas šalis geležinkeliais, jūrų transportu, vilkikais. Dėl šios priežasties mūsų specialistai yra labai aukštos klasės ir gali patenkinti net reikliausių klientų poreikius, sukurti sudėtingiausius projektus.
Lietuva – žemės ūkio kraštas. Ūkių modernizacija dar tik įpusėja, todėl rezervuarų prireiks dar ne vienoje lietuviškoje fermoje ar daržininkystės ūkyje.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas