Skelbimai internetu ir žmonėms, ir verslui

skelbiuValstybės ekonomika – tai ne vien tik fabrikai, transportininkai ir mažmeninės prekybos tinklai. Tarpusavyje vykdomi sandoriai ir pardavimai taip pat prisideda prie bendros ekonomikos augimo. Kaip? Galima pasiskaityti bet kokiame makroekonomikos vadovėlyje, skyrelyje apie vartojimą ir jo įtaką BVP.Meskime į šalį tuos mokslinius terminus ir pereikime tiesiai prie esmės – asmeninės prekybos.
Kaip vienas asmuo suranda kitą asmenį, norintį pirkti prekes arba mainytis? Trys būdai:

  1. Skelbimai laikraščiuose ir specializuotuose leidiniuose;
  2. Skelbimai interneto skelbimų portaluose;
  3. Skelbimai specializuotose svetainėse (pavyzdžiui, kur parduodami tik rūbai ar automobilių detalės).

Akivaizdu, kad pirmoji sritis po truputį nyksta, nes didėjant interneto skvarbai, mažėja poreikis pirkti laikraštį, kad rastume, kas parduoda malkas ar virdulį.
Trečioji sritis yra vis dar gilioje vystymosi stadijoje, nors ir gana efektyvi. Tai parodė neseniai gautos milžiniškos investicijos į vieną tokių skelbimų portalą.
Antroji sritis – internetinių skelbimų portalai yra viena iš populiariausių būdų pirkti ir parduoti naujas ir padėvėtas prekes. Kiekviena mama gali patvirtinti „kas metai skelbiu po 10 ir daugiau skelbimų, kuriuose parduodu namuose nebereikalingus daiktus“. Kiekvienas vadybininkas, užsiimantis mažmenine prekyba taip pat žino šį būdą, nes ne kartą pardavinėjo telefonus, automobilio detales, bižuteriją įvairiuose skelbimų portaluose tiesiogiai. Tikslas pateisina priemones?.. Tikrai taip, ir nieko čia nėra gėdingo.
Skelbimų portalai tinkami tiek išsivalyti namus nuo nereikalingų daiktų, tiek verstis privačiu verslu, tiek įmonėms paskatinti savo pardavimus. Tą puikiai suvokia daugybė NT, elektronikos prekybos įmonių, kurie kas dieną įkelia tūkstančius skelbimų.
Mokami jie, ar nemokami – jokio skirtumo. Svarbu pati terpė ir paslaugos, prie kurių Lietuvos interneto vartotojai jau priprato ir aktyviai naudojasi pastarąjį dešimtmetį. Akivaizdu, kad šis prekybos būdas dar išliks kurį laiką, nes pats verslo modelis pasirodė gana pelningas ir reikalaujantis nedaug investicijų.
Skelbimai internete persikelia ir į mobiliąją erdvę, nes kuriamos įvairios programėlės, palengvinančios tiek patį paskelbimą, tiek norimo daikto susiradimą tarp milijonų įvairių skelbimų.

„Skelbiu įvairius skelbimus nuolatos. Tai paprasta ir patogu“, – sutinka verslininkė Audronė D. iš Klaipėdos, vadovaujanti nedidelei prekybos įmonei ir auginanti du berniukus.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas