SpaudosVartai: vizitinės kortelės visiems atvejams

Vizitinės kortelės nemiršta! Nors internetas daro savo įtaką verslo komunikacijai, vizitinės kortelės išlieka svarbiu momentu kiekvieno verslo susitikimo pradžioje. Pasižiūrėkime, kaip viskas vyksta iš tikrųjų. Du verslininkai susitinka, pasikalba, randa bendrų sąlyčio taškų, tada susitaria kitą kartą viską aptarti kitoje aplinkoje. Tada ištraukiamos vizitinės kortelės, primenamas el. pašto adresas, paprašoma, kad aplankytų interneto puslapį, kur patalpinta daugiau informacijos. Arba kita situacija. Administratorės susitaria dėl vadovų susitikimo, vienas vadovas atvyksta pas kitą, iš karto apsikeičia vizitinėmis kortelėmis. Tai lyg kažkoks ritualas verslo pasaulyje, ir jis niekur nežada dingti. Nesvarbu, kad vizitinėmis kortelėmis vėliau yra naudojamasi mažai. Jos bendradarbiavimo pradžioje sužaidžia labai svarbioje pozicijoje.
Amžinas klausimas. Kokias vizitines korteles verslininkui spausdinti? Paprastas, ar prabangias?
Viskas priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis jos yra dalinamos. Jei po kelias iš karto ir tai daroma nuolatos – tada reiktų daryti paprastas, atspausdinti gal net ofseto spauda keletą tūkstančių iš karto. Jei toks kiekis nereikalingas, galima padaryti naudojantis specialiu interneto įrankiu SpaudosVartai.lt, kuris ne tik atspausdina vizitines korteles, bet ir leidžia susikurti jų dizainą, keisti informaciją. Tai labai patogu, jei norite ant vizitinės kortelės uždėti trumpą reklamą šalia visų duomenų.

spaudos vartai

Dizainas daromas paprastai – pasirenkamas jau gatavas šablonas, įkeliamas logotipas, surašomi visi kontaktiniai duomenys ir per pora dienų atspausdinama ir pristatoma į biurą paštu. Niekur važiuoti, nieko derinti, tiesiog per pusę valandos sumeketuojama vizitinė ir viskas.
Jei vizitinės kortelės yra dalinamos tik ypatingiems žmonėms, reiktų rinktis prabangias ir originalias vizitines korteles. Jos spausdinamos naudojant šilkografinės spaudos metodą, kai spalvos dedamos ant popieriaus po vieną. SpaudosVartai.lt gali pasiūlyti susikurti itin originalias korteles ant plastiko, o ne ant popieriaus. Tokios kortelės tikrai patrauks jas gavusių žmonių dėmesį, be to, tai ekologiška spauda, nes naudojamas popierius – nekertami miškai.
Aišku, jei reikia auksinių raidžių ant sidabrinio popieriaus, šilkografija čia vienintelė išeitis. Taip pat galima tam tikrus dizaino elementus lakuoti. Parenkamas specialus storesnis popierius su tam tikra tekstūra. Taip pagaminama brangi 1-3 litus kainuojanti vizitinė kortelė.
Kartais apsimoka turėti 2 kortelių versijas – vieną VIP gavėjams, kitą – paprastiems žmonėms, su kuriais bendraujate kiekvieną dieną. Pirmas įspūdis versle svarbus, o tinkamai atspausdinta vizitinė kortelė prie to prisideda.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas