Turite automobilį? Turite ir pinigų!

Paskola už automobilįAutomobilis gerokai palengvina kasdienines keliones į darbą, suteikia judėjimo laisvę ir patogumą, tačiau reikia pripažinti, kad transporto priemonė nėra pati protingiausia investicija – ji genda, reikalauja daug priežiūros ir papildomų investicijų, kurios dažnam vairuotojui kelia tikrą galvos skausmą. Kita vertus, retas kuris susimąsto, kad, ištikus finansinei krize, būtent automobilis gali padėti iš jos išsikapstyti. Paskola už automobilį, jį įkeičiant, šiandien, palyginus su greitųjų kreditų bendrovių teikiamomis paslaugomis, gana naujas, tačiau greitai populiarėjantis skolinimosi būdas. Taigi, jei apie jį girdite pirmą kartą, gali kilti išties nemažai klausimų, į kuriuos šiandien ir pabandysime rasti atsakymą.

Kaip viskas veikia?

Paskola už automobilį gali būti suteikta asmeniui, kuris savo vardu turi registruotą transporto priemonę. Taigi, jei nusprendėte gauti paskolą už savo automobilį, pirmiausia reikia rasti bendrovę, kuri teikia šią paslaugą ir jai pateikti parašką. Bendrovės specialistai greitai įvertina jūsų prašymą ir praneša apie galutinį sprendimą. Jei paskola už automobilį jums suteikta, turėsite nuvykti į VĮ „Regitra“ ir savo automobilį perrašyti bendrovės vardu. Tai padarius, pinigai bus nedelsiant pervesti į jūsų sąskaitą. Tiesa, nereiktų baimintis, kad automobiliu nebegalėsite naudotis. Galėsite, tiesiog kiekvieną mėnesį, nebent jūsų sutartyje nurodyta kitaip, turėsite mokėti įmokas ir sutarčiai pasibaigus automobilis vėl bus jūsų.

Žinoma, gyvenime nutinka visko ir finansinė situacija gali pasikeisti, atsirasti neplanuotų išlaidų. Taip įvykus, nereiktų panikuoti, nes paskolas teikiančioms bendrovėms naudingiau gauti periodines įmokas, o ne konfiskuoti automobilį. Tokiu atveju visada galima prasitęsti sutarties terminą ir sumažinti periodines įmokas.

Kokios pinigų sumos galiu tikėtis?

Viskas priklauso nuo jūsų automobilio ir paskolas teikiančios bendrovės nuostatų, pavyzdžiui, mogo.lt savo klientams gali pasiūlyti paskolą, siekiančią 90 proc. automobilio vertės. Žinoma, norint gauti šią paskolą, turite atminti dvi paprastas taisykles:

  1. Automobilis turi būti techniškai tvarkingas. Tai reiškia, kad automobilis privalo turėti galiojančią techninės apžiūros rezultatų ataskaitą, kuri galiotų ne trumpiau nei 1 mėnuo, skaičiuojant nuo paskolos išdavimo dienos;
  2. Automobilis turi turėti vairuotojų civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą. KASKO draudimas nėra būtinas, nebent jūsų kreditorius, kuriam įkeičiate automobilį, reikalauja kitaip.

Taigi, jei jūsų transporto priemonė atitinka šiuos reikalavimus ir specialistai ją įvertino 4 tūkst. eurų, galite tikėtis gauti 3.6 tūkst. eurų siekiančią paskolą. Žinoma, nesate įpareigotas imti visos paskolos sumos, kiek norite pasiskolinti – jūsų asmeninis apsisprendimas.

Tie nelemti auto įvykiai

Net ir pačiam geriausiam vairuotojui kelyje gali atsitikti nelaimė. Jei patekote į auto įvykį, o jūsų automobilis yra įkeistas, turite žinoti kelis dalykus. Visų pirma, į draudimo kompaniją turėsite kreiptis patys ir apie nelaimę kelyje pranešti savo paskolos bendrovei. Visų antra, jūsų kreditorius per penkias darbo dienas nuo draudimo išmokos į jūsų banko sąskaitą perves draudimo išmokos pinigus, jei esate parašęs prašymą panaudoti draudimo išmoką. Žinoma, po auto įvykio automobilį privalėsite parodyti ir paskolos bendrovės specialistams.

Paskola už automobilį – paprastas būdas gauti pakankamai didelę pinigų sumą, tačiau turėtumėte atminti, kad tai yra finansinis įsipareigojimas, todėl vertėtų gerai įvertinti savo finansinę padėtį ir galimybes paskolą gražinti laiku. Jei kyla abejonių ir nesate tikras ar tikrai pajėgsite vykdyti savo įsipareigojimus, geriau šiek tiek „susiveržti diržus“, pagalvoti, kur galite sutaupyti, ir skolinimosi planus atidėti ateičiai.

 
 


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas