Valgomojo baldai – tai, kas sužadina apetitą

valgomojo baldaiMaistas – tai malonumas. Maistas – tai pagrindinis energijos gyvybei suteikiantis šaltinis. Žmogui svarbu ne tik maisto skonis, bet ir estetinis vaizdas. Patraukliai turi atrodyti ne tik patiekalas, bet ir aplinka, kurioje valgome. Tad kokie ir kokio stiliaus valgomojo baldai labiausiai tiktų Jūsų interjere?

Valgomojo baldai – tai svarbi dalis valgomajame. Šį kambarį dažniausiai sudaro stalas, prie kurio valgome, bei kėdės. Valgomojo stalas būna didelis (priklausomai nuo pirkėjų pasirinkimo), nes ne retai, švenčių proga, turi sutalpinti ne tik šeimos narius, bet ir gimines bei draugus. Atsiradusi šio valgomojo baldo naujovė – stalas – transformeris, kuris, esant reikalui, kuomet kambaryje reikia daugiau erdvės, gali būti sulankstomas, arba atvirkščiai – išlankstomas, kai prie stalo reikia talpinti didesnį kiekį žmonių. Taip pat reiktų nepamiršti ir kėdžių. Jos turėtų būti su atlošais bei paminkštinimais, kad sėdinčiam prie stalo būtų patogiai. Valgomojo baldus parduotuvėje galite rinktis ir kartu ir atskirai.

Valgomojo baldai gali būti parinkti ne tik pagal patraukliausią dizainą, bet ir pagal spalvą. Pvz. raudona, oranžinė ir  visi šių spalvų atspalviai, remiantis atliktų tyrimų rezultatais, – tai apetitą skatinančios spalvos. Ko gero pastebėjote, kad dažnoje kavinėje būtent šios spalvos ir dominuoja. Tai psichologinis verslininkų triukas, kurio tikslas – kiek įmanoma padidinti Jūsų sąskaitos už maistą sumą. Ne reta moteris valgomojo baldų spalvą renkasi neutralią, ant kurios ne taip matytųsi dėmės. Taip pat renkasi tokią, kuri neskatintų apetito. Juk sveikame kūne – sveika siela.

Taip pat labai svarbu ir stalo pagaminimo medžiaga, nes nuo to priklauso, ar stalas bus valomas lengvai ar ne. O namų šeimininkėms tai labai svarbu.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas