Varstomos ar stumdomos durys – kurias rinktis?

stumdomos durysButo įrengimas reikalauja ypatingo mūsų dėmesio. Praktika rodo, kad vis dažniau atsisakoma šabloninių sprendimų ir ieškoma kažko naujo ir modernaus. Šiandien vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų yra spintos ir stumdomos durys. Nors tradicinės varstomos spintos vis dar sulaukia dėmesio, ekspertai teigia, kad stumdomos konstrukcijos užtikrina ne tik pageidaujamą estetiką, bet ir padeda išspręsti aktualias erdvės planavimo problemas. Tiesa, vertindami stumdomų konstrukcijų privalumus, negalime paneigti ir jų trūkumų.

Kodėl stumdomos durys? Privalumai ir trūkumai

Paprastai stumdomos durys siejamos su moderniu interjeru, tačiau vis dažniau minėtosios konstrukcijos savo vietą atranda ir klasikiniame interjere. Šią tendenciją lemia itin platus stumdomų durų pasirinkimas. Siekdami patenkinti išrankiausių pirkėjų poreikius, baldininkai siūlo įvairaus dizaino, skirtingų spalvų ir raštų stumdomas duris, kurios derės prie pasirinkto interjero vizijos.

Stumdomų durų populiarumą lėmė jų praktiškumas – tokios durys pritaikomos tiek didesnėms, tiek mažoms erdvėms, jos neapkrauna namų ir nesukelia papildomų problemų. Be to, patikimos technologijos neleidžia braižyti grindų ir apsaugo nuo pirštų prisivėrimo, todėl minėtosios konstrukcijos puikiai tiks ir vaikų kambariui. Jei pageidaujate, galite rinktis stumdomas duris su spyna. Dar vienas privalumas – stumdomos durys gali būti pritaikytos patalpoms su nelygiomis lubomis, todėl pasirinkę šias konstrukcijas išvengsite papildomų rūpesčių.

Bene daugiausiai klausimų kelia stumdomų durų kaina. Nors minėtosios konstrukcijos gali pasigirti įvairiais privalumais, deja, jų kaina nėra maža. Be to, labai svarbu rinktis patikimo gamintojo duris – priešingu atveju rizikuojate įsigyti prastas konstrukcijas, kurios kels daug sunkumų, pvz., durys sunkiai atsidarys arba užsidarys nesandariai.

Kodėl varstomos durys? Privalumai ir trūkumai

Svarbiausias varstomų durų privalumas – jų kaina. Tokios durys paprastai yra pats pigiausiais ir greičiausiai pagaminamas sprendimas. Tiesa, dėl to nereikėtų galvoti, kad varstomų durų dizaino galimybės yra ribotos – baldininkai gali pasiūlyti moderniausių sprendimų, kurie gyvenamajai erdvei akimirksniu suteiks daugiau žavesio ir išskirtinumo. Varstomos durys gali būti pritaikytos įvairaus dydžio spintoms, todėl tai itin populiarus sprendimas būstui su aukštomis lubomis.

Didžiausias šių konstrukcijų trūkumas – neefektyvus erdvės planavimas. Tokių durų atidarymui reikia daug vietos, o tai yra nepraktiška. Spintos su varstomomis durimis kelia pavojų prisiverti pirštus. Tai itin aktualu tuo atveju, jei namuose yra mažų vaikų. Be to, mažieji gali nesunkiai išlaužti duris, jei atidarys jas plačiu kampu. Negalima pamiršti ir stiliaus problemų – varstomos durys yra vientisos, todėl joms nepritaikysite stilizuotų intarpų.

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas