Koks turi būti jūsų šventės renginių vedėjas

renginiu vedėjasAsmeninės šventės su daugybe svečių neapsieina be specialios programos. O kas ją geriausiai išpildys, jei ne profesionalus  renginių vedėjas? Koks turėtų būti idealus renginio vedėjas jūsų asmeninei šventei – vestuvėms, gimtadieniui, krikštynoms, jubiliejui ir t.t.?

  1. Jaunas ir gražus. Juk norisi matyti savo šventėje tik gražius žmones, tiesa? Tegul vedėjas būna gražus. Visada renkantis vedėją, galima pasižiūrėti jo fotogaleriją internete – taip susidarysite įspūdį, ar tikrai šis profesionalas yra išvaizdus. Kodėl jaunas? Juk jaunas gali neturėti patirties… Priežastis paprasta – šiuolaikinio jaunimo poreikiai. Jei jūsų šventėje dalyvauja daug jaunų žmonių, tik jaunas vedėjas supranta, ko reikia visiems šventės dalyviams.
  2. Iškalbingas. Asmeninėse šventėse svarbus bendravimas su svečiais. Be šio sugebėjimo vakarėlis gali tapti tiesiog pasisėdėjimu ir persivalgymu bei persigėrimu. Žodžio kišenėje neieškantis renginių vedėjas padarys viską, kad visi svečiai ar dalyviai būtų patenkinti vakaru.
  3. Sąmojingas. Su humoru gali būti arba labai gerai, arba prastai. Neutralūs juokeliai lengviau priimami įvairios publikos, tuo tarpu su specifiniu humoru galima suketi ir skandalą. Nereikia čia eksperimentuoti, rinkitės tą, kas dirba tradiciniais metodais.
  4. Susidirbęs su DJ. Keistas reikalavimas, ar ne. Bet daugelis spėjo įsitikinti, kad susidirbimas su didžėjumi yra labai svarbus momentas. Kam to reikia? Taip, DJ gali būti samdomas ir atskirai ir su renginių vedėju susitikti pirmą kartą, dėl ko gali kilti trinties ir svečiai tai pajus. Dėl to reiktų pasidomėti galimybe samdyti pažįstamą didžėjų. Tai svarbu, nes komandoje dirbantys žmonės vienas kitą pažįsta ir gali vienas kitą papildyti tam tikrose situacijose. Komandinis darbas visada efektyvesnis – įrodyta daugelyje sričių!
  5. Nežinomas. Kodėl niekam nežinomas renginių vedėjas jums tinka labiau, nei žinomas ar net įžymus? Visų pirma, dėl kainos. Kuo vedėjas žinomesnis, tuo jo įkainiai didesni. Be to jis negali skirti tiek daug laiko pasiruošimui jūsų šventei, kaip dar niekam nežinomas vedėjas. Nežinomas dar nereiškia, kad neprofesionalas. Tuo gali įsitikinti ne vienas asmeninį renginį organizavęs užsakovas.

Renginių vedėjas yra tas žmogus, kuris daro šventę nepakartojamą. Visa kita – patalpos, rekvizitai – tik antraeiliai veiksniai. Aišku, vakaro svečiai irgi daro šventę nepakartojamą, tik juos kartais reikia papildomai motyvuoti ir išjudinti.

Linkime gero šventės organizavimo. Renginių vedėją galite susirasti visivedejai.lt interneto svetainėje, kur surinkti visi geriausi Lietuvos renginių vedėjai.

 

Palapinių nuoma ne tik vestuvėms, bet ir…

palapiniu nuomaJei organizuojate šventę, pirma problema, kuri reikalauja neatidėliotino sprendimo yra kur visus reikės sutalpinti?.. Nesvarbu, ar tai vestuvės, ar kita asmeninė šventė. Patalpos yra labai svarbios. Įsivaizduokite, kad renginys labai didelis. Ar galėtumėte išsinuomoti visą areną? Greičiausiai ne. Yra ir kitų būdų išspręsti šią problemą. Tai palapinių nuoma.

Kai nustosite šypsotis ir gal net juoktis, pagalvokite dar kartą. Palapinė – ne tik į ryšulėlį suvyniotas neperšlampamos medžiagos gabalas, skirtas keliautojams. Ji gali būti ir keliolikos metrų aukščio, jau nekalbant apie tai, kad tokioje palapinėje telpa keli tūkstančiai žmonių. Ne dešimtys, ne šimtai, o tūkstančiai. Palapinėse galima tikrai suorganizuoti didelį renginį, reikia tik kelių arų plotelio sklypo su elektra.

Palapinių dabar yra pačių įvairiausių formų. Jos gali būti kubo, piramidės, kūgio formos arba sferinės. Naujausios technologijos leidžia pagaminti ir sumontuoti palapines permatomu stogu uždengiant jas permatoma PVC plėvele, kuriai nebaisūs nei vėjai, nei lietus. Galimybių yra labai daug, todėl Lietuvoje palapinių nuoma tampa vis populiaresnė.

Kam tos palapinės gali prisireikti? Pirmiausia į galvą šauna vestuvės ir jų vakarėlis gamtoje, kaimo turizmo sodyboje. Juk į medinę trobelę 100 svečių nesukiši… Kokie dar panaudojimo būdai?

Reklaminiai renginiai

Įvairių reklaminių renginių organizatoriai palapines renkasi labai noriai. Ypač originalias sferos formos. Jos įspūdingos, nes kupolas atrodo labai įdomiai ir patraukia aplinkinių dėmesį. Nesvarbu, ar tai renginys rėmėjams, iškilmingas produkto pristatymas, ar tiesiog prezentacija akcininkams – tokios palapinės yra tikrai puiki išeitis.

Mados šou

Lietuvoje mados šou ir pristatymų mažoka. Galbūt dėl to, kad žymiausi mūsų mados korifėjai labai užkėlė kartelę. Mažesnis mados šou gali būti kuo puikiausiai surengtas pastatomoje palapinėje, visai nesvarbu, kokios ji formos. Čia pirmu smuiku griežia podiumas, šviesos instaliacijos.

Įmonių renginiai ir vakarėliai

Vasarą ne viena įmonė švenčia savo įkūrimo jubiliejų ar bando paminėti kitokias progas. Savo darbuotojams dažnai organizuojamas nedidelis renginys, dažniausiai neoficialioje aplinkoje, gamtoje. Po oficialių sveikinimų seka neoficialioji dalis ir įvairūs konkursai, pramogos, o vakare visi sėda prie stalų. Palapinės nuoma tikrai palengvina kiekvienos įmonės vakarėlio organizavimą.

Koncertai

Vasarą beveik kiekvieną savaitgalį įvairiose Lietuvos vietose vyksta muzikos festivaliai, miestų ir miestelių šventės. Palapinių nuoma išsprendžia daugybę šių švenčių organizatorių bėdų. Palapinėse vyksta įvairūs koncertai, šokių ansamblių pasirodymai, spektakliai, groja DJ-jai, jos tinkamos net kamerinės muzikos koncertams! Puikus sprendimas!

Parodos

Lietuvoje nėra labai daug parodų, kurios nesutilptų į milžiniškus Litexpo rūmus Vilniuje. Kartais patalpų viduje ekspozicijos tiesiog negali vykti. Tada organizatoriai stato palapines ir jose sutalpina tam tikras ekspozicijas. Pavyzdžiui, tam tikros technikos ar žemės ūkio padargų, gyvūnų gardus ir t.t.

Pardavimų paviljonai

Palapinės tiesiog puikus būdas padaryti turgų su stogu. Daugiau pridurti čia tiesiog nėra ką.

Palapinių nuoma sprendžia daug problemų. Reikia tik išsirinkti tinkamus partnerius, tokius, kaip Vikingdome.

 

Norite sužinoti kam reikalingas renginių organizavimas?

renginių organizavimasŠiame straipsnyje atsakysime būtent į šį rūpimą klausimą bei tuo pat metu pristatysime  įmonės „Venezia“ veiklą. Mūsų įmonė „Venezia“ užsiima aukštos kokybės renginių organizavimu. Renginių organizavimas  visuomet buvo populiarus tik užsienio šalyse, tačiau ši veikla vis labiau tampa mada ir Lietuvoje. Kadangi tuomet šventės kaltininkams nereikia vargti siekiant surengti kažkokį tai renginį. Jeigu jūs norite surengti šventę, tačiau neturite tam daug laiko ar papraščiausiai nežinote nuo ko pradėti tai profesionalūs renginių planuotojai puikiai padės surengti jūsų norimą šventę. Jums nebereikės sukti galvos norint surengti šventę, kadangi mūsų įmonės tikslas yra suorganizuoti šventę nuo pradžios iki galo pasirūpinant įvairiomis svarbiomis detalėmis.

Mūsų įmonė rengia įvairias šventės, todėl nesvarbu ar norite rengti vestuves,  vaiko krikšynas ar jubiliejų mūsų įmonė yra universali, todėl padėsime jums suorganizuoti bet kokią šventę.  Mes rūpinames ne tik planuojamos šventės vieta, renginių vedėjais, muzikantais, fotografais bet kartu ir pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, tokiomis kaip kvietimais į šventę, šventinio valgiaraščio sudarymu, salės papuošimu, svečių atvykimu į šventę, t.y. pačiu transportu, šventinio vakaro programa bei svarbiausiu šventės atributu- gera nuotaika. Tokiu būdu mūsų klientams nereikia vargti siekiant surengti šventę ar šventės metu galvoti rūpintis kuo nors, t.y. kad svečiams nebūtų liūdna, kad jie būtų pavalgę ir pan. Pagaliau šventės rengėjai gali patys mėgautis švente.

Taip pat svarbiausias dalykas yra tas, kad renginio organizavimo metu yra išklausomi visi klientų pageidavimai ir pagal juos stengiamasi įgyvendinti jų išsvajotą ir norimą šventę.  Be to, yra ne tik atsižvelgiama į klientų pageidavimus, bet ir į biudžetą, kiek jie gali sau skirti norimai šventei. Tuomet atitinkamai yra parenkama renginio vieta, renginių vedėjai bei muzikantai, tačiau ką reikėtų pabrėžti, kad renginių organizavimo įmonė parenka būtent geriausius ir priimtiniausius variantus, kad klientai liktų patenkinti tiek šventės organizavimu, tiek pačia šventė. Tad nesidrovėkite ir kreipkitės į mūsų įmonę ir mes padėsime jūsų išsvajotai ir norimai šventei įvykti!!!

Kur renginiai Vilniuje gyvena „po vienu stogu“?

Renginiai VilniujeKas jau kas, o vilniečiai tikrai negali skųstis, kad sostinėje trūksta veiklos bei renginių, kurie praskaidrintų gyvenimą. Ir visai nenuostabu, juk būtent sostinėje yra didžiausia įvairaus pobūdžio renginių koncentracija: pradedant kultūrinėmis bei intelektualinėmis meno instaliacijomis ir baigiant  masiniais vakarėliais, kurie kviečia pakilnoti kojas. Kita vertus, kai tokia pasiūla, susigaudyti kas, kur ir kada vyksta tampa išties sudėtinga. Tad, jei norite, kad renginiai Vilniuje jums netaptų dideliu linksmybių labirintu, vertėtų žinoti, kur ieškoti informacijos.

Tarkim, renginių gidas mieste kur.lt siūlo susistemintą ir paruoštą informaciją ne tik apie renginius Vilniuje, bet ir  kituose didžiuosiuose miestuose. Visa pateikta informacija yra sugrupuota pagal tam tikras kategorijas, pavyzdžiui, teatras, koncertas ir pan. įdomiausia tai, kad paieškos sistema labai detali ir leidžia kiekvienam svetainės vartotojui „atsisijoti“ tik juos dominančius renginius. Paprasčiau tariant, jei esate ištikimas sunkiosios muzikos gerbėjas, jei tokie  roko ar metalo gigantai kaip „Metallica“ ar „Black Sabbath“ yra neatskiriama jūsų gyvenimo dalis ir jūsų nedomina kitokios muzikos koncertai, speciali sistema atrinks tik tai, kas aktualu tik jums. Visi renginiai Vilniuje jums yra pasiekiami per kelias akimirkas, belieka tik išsirinkti.

Beje, tai ypač patogu, jei gyvenate ne Vilniuje, o į sostinę atvykstate tik savaitgaliui. Čia galioja taisyklė, jei iš anksto nesusiplanavote savo dienos, tai tikimybė, kad kažką prasmingo nuveiksite, išties smarkiai sumažėja.  Nebent siekiate apsiriboti keliais barais. Tiesa, net ir tokiu atveju renginių gidas nepamaišys, juk pasirinkimas platus, o miestas nėra gerai pažįstamas. Tuo labiau, kad ir vilniečiai ne visada gali tiksliai atsakyti, kur verta lankytis, o ką geriau apeiti ratu.

Renginiai Vilniuje svarbi turiningo poilsio dalis, todėl renginių gidas turėtų tapti išties aktualus, jei norite, kad jūsų laisvas laikas neapsiribotų beprasmiu gatvių „šlifavimu“ ar žydrojo ekrano žiūrėjimu šeštadienio vakarą. Svarbiausia tik nepatingėti užmesti akį į tai, kas vyksta mieste, ir tada tikrai maloniai ir turiningai praleisite savo laiką.

 

Greitas renginių organizavimas Vilniuje

renginių vedimasArtėja įsimintina šventė ar data, o Jūs dar nežinote, kokia turėtų būti šventė? Data jau ne už kalnų, o minčių ir idėjų ne tik nėra, bet ir laiko trūksta viskam įgyvendinti? Kartais nutinka, kad beveik paskutinę akimirką suprantame, jog laiko liko tiesiog per mažai. Tokiais atvejais puikiai padeda  greitas renginių organizavimas Vilniuje ar kitame mieste. Tai komanda, kuri padės Jums suplanuoti ir įgyvendinti renginį be jokių nesklandumų. Keli žmonės tikrai viską suorganizuos ir suplanuos greičiau nei tai būtumėte padaręs vienas.

Renginio vedimas

Užsisakant renginių organizavimą, Jūs galite pasirinkti, koks renginių organizavimas Vilniuje ar kitame mieste Jus domina. Galima rinktis iš įvairių paslaugų. Viena iš tokių – renginių vedimas. Jei Jūsų šventei, vakarėliui ar viešam renginiui trūksta tik vakarėlio vedėjo, Jums tereikia jį užsisakyti. Ši paslauga ypač populiari, kai organizuojamos viešos šventės: miesto šventės, vieši koncertai ir kitokie renginiai. Užsakydami renginio vedėją, Jūs susitariate su juo, koks turėtų būti renginio vedimas, koks renginio vedėjo vaidmuo. Tai puiki paslauga, nes Jūs gaunate profesionalų renginio vedėją, kuris tikrai sklandžiai ir gerai praves renginį. Jums nereikia rizikuoti ir leisti vesti renginį pažįstamiems ar draugams, kurie nėra tikri, kad šis darbas pavyks puikiai.

Organizaciniai reikalai

Dažnai žmonės, samdydami renginių organizatorius ,prašo tik pačių pagrindinių dalykų: surasti vietą, išnuomoti techniką, sudaryti svečių sąrašus, išsiųsti kvietimus, papuošti renginio erdvę. Tai pagrindiniai dalykai, be kurių neįvyktų joks renginys, tačiau jie reikalauja laiko ir kruopštumo. Organizuodami renginį, galite užsisakyti, kad visais šiais dalykais pasirūpintų šią sritį puikiai išmanantys žmonės. Jums nereikės jaudintis dėl pakvietimų ir aparatūros paieškų, Jūs galėsite užsiimti kitais reikalais, tokiais kaip vaišinimo dalis ar renginio vedimas.

Pilnas aptarnavimas

Kai užsakomas didžiulių renginių organizavimas Vilniuje ar kitoje vietoje, dažnai prašoma, kad renginio organizatoriai pasirūpintų viskuo. Tai reiškia, kad atsakingi žmonės ne tik papuošia Jūsų renginio vietą ar išsiuntinėja kvietimus, tačiau taip pat pasirūpina ir renginio vedėjais, jo tematika, patalpų ir technikos nuoma, užkandžiais. Kai renginys labai didelis ir iškilmingas, pageidaujama, kad būtų ir aptarnaujantis personalas. Nežinote, kur jį surasti? Renginių organizatoriai Jums greitai parūpins pačius geriausius ir atsakingiausius darbuotojus, kurie puikia aptarnaus visus šventės svečius. Organizatoriai taip pat pasirūpins ir virtuvės šefu, su juo suderins kokybišką ir gerą valgiaraštį. Visa tai nepraeis be Jūsų žinios, visu renginio organizavimo laiku nuolat bendrausite su renginio organizatoriais ir tarsitės bei derinsite idėjas. Tačiau viskas bus pasirūpinta už Jus, o Jūs galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis šaunia švente.