Mediniai langai nedideliuose namuose

mediniai langaiLangų gamybos įmonių Lietuvoje yra ne viena ir ne dešimt, tačiau akivaizdu, kad plastikinius langus žmonės renkasi kur kas dažniau, nei medinius. Viena iš priežasčių yra gamybos kaina. Mediniai langai yra brangesni, todėl kartais jų nesirenkama tik dėl to.
Kita priežastis yra užsakymo sudėtingumas. Plastikinį profilį pagaminti yra kur kas paprasčiau, nei medinį, nors medžio kokybė ir geresnė.
Maži namai dažniausiai renkasi plastikinius langus, nes juose beveik visi langai yra gana nestandartinio dydžio. Dėl šios priežasties mediniai langai taip pat brangsta, nes kiekvieną langą reikia pagaminti rankomis. Mediniai langai visada apsimoka didesniuose pastatuose – daugiabučiuose, kotedžuose ar komercinėse patalpose, kadangi galima juos gaminti konvejeriniu būdu. Tai ženkliai sumažina kainą ir jie tampa priimtinesni.
Medinių langų specifika yra kiek kitokia, nei plastikinių. Dažnai medinis korpusas yra kaustomas aliuminiu, kad langas geriau atlaikytų išorines sąlygas. Dvigubas ar trigubas stiklo paketas – standartinis gaminys ir kainos atžvilgiu tai nėra lemiamas veiksnys.
Ką reiktų turėti omenyje dedant medinius langus į nedidelius namus?
Pirmiausia reiktų labai atidžiai įvertinti langų dydžius. Ar iš tikrųjų šiaurinėje pusėje reikia mažų langų? Mediniai langai pasižymi puikia izoliacija, todėl energijos nuostoliai nebus dideli. Kitas momentas – ar pietinėje pusėje reikia tokių didelių langų?
Antras svarbus momentas mažuose namuose yra palėpių ir stogo išnaudojimas. Ten statomi įvairūs trikampiai langai, taip pat ir gana brangūs stoglangiai. Ar tikrai tai geriausia išeitis? Gal yra kitų alternatyvų apšviesti natūraliai antrąjį aukštą ir palėpėje esančias patalpas. Be to reiktų pasidomėti medinių langų standartiniais dydžiais, kad langas tilptų ir siauresnėse erdvėse.
Trečias momentas – langų naudojimo ypatumai. Ne paslaptis, kad kokybiška furnitūra sudaro visą trečdalį medinio lango kainos. Tai yra varstymo mechanizmai, rankenos, pritraukimo mechanizmai. Kartais probleminėse vietose geriau turėti nesivarstančius langus iš viso. Taip galima sutaupyti ne tik energijos, bet ir pinigų ir susidėti tikrai kokybiškus ir patikimus langus visam gyvenimui.
Medinių langų meistrai jums atskleis ir daugiau paslapčių – reikia tik jų tinkamai paklausti. Aišku, jų argumentai bus šiek tiek angažuoti, bet nuspręsti, ką jums rinktis – tikrai galėsite.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas