Anticeliulitinis masažas – mitai ir realybė

Tikriausiai nėra moters šioje Žemėje, kuri būtų  nudžiugusi apžiūrinėdama save veidrodyje ir pamačiusi celiulito pėdsakus. Tai tikrai nemaloni žinia kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Vienos celiulitą pamačiusios numoja ranka ir mano, kad jis savaime išnyks, o kitos neriasi iš kailio, kad tik jį kuo greičiau paslėptų ir visiškai išnaikintų. Tad kuo gi galima pasikliauti kovojant su celiulitu. Ar tikrai anticeliulitinis masažas gali moterims padėti?
Mitai ir realybė tiek apie celiulitą, tiek apie kovos su juo būdai yra persipynę ir nemaža dalis moterų pasimeta, ima pasikliauti draugių patarimais ar liaudies išmintimi. Kokie garsiausi mitai sklando? Ar jie tik mitai ar yra nors kruopelė tame tiesos? Pamėginsime atverti kortas.
Tikrai nemanykite, kad vienas anticeliulitinis masažas Jums gali padėti. Taip, tą dieną Jūs tikrai jausitės ypatingai, nes kūnas gaus puikią dozę judesio ir malonumo, tačiau tam, kad pajustumėte tikrą poveikį ir akivaizdžią naudą, reikalingas 10 – 15 kartų kursas. O vėliau naudinga atlikti palaikomuosius masažus bent kartą per savaitę. Kiekviena save mylinti moteris gali leisti šį malonumą arba, mieli vyrai, parodykite ir Jums, kaip stipriai mylite savo moterį ir kaip svarbus Jums jos grožis bei sveikata.
Kitas egzistuojantis mitas, kad jei dovanoju savo kūnui reguliarius masažus, toliau galėsiu ragauti pačius skaniausius tortukus, kotletukus ir spragėsius. Nebereikės man nei rytinės mankštos, nei savaitgalinių bei vakarinių pasivaikščiojimų  parke. Jei norite garantuotų rezultatų, reguliariai atliekamas „roll shaper“ masažas ir sportas bei dieta arba bent maisto reguliavimas – tai puikios savijautos ir keleto nereikalingų kilogramų atsikratymo garantas.
Tai pat pristatome keletą realių faktų, kurių būtina laikytis, jeigu norite išbandyti anticeliulitinį  masažą, kurį siūlo „Kūno studija„:

  • Jūs neturite būti nėsčia;
  • Nesergate tromboze ar kraujagyslių ligomis;
  • Neturite kraujotakos sutrikimų;
  • Neturite labai jautrios ar pažeistos odos.

Taigi tikrai nėra mitas, kad anticeliulitinis masažas – tai tik švelnus paglostymas, neteikiantis jokios naudos. Visgi ši procedūra yra skirta odos ir kūno priežiūrai, kuri reguliuoja limfinę sistemą, kraujotaką, skatina detoksikaciją, gydo celiulitą, koreguoja ir modeliuoja kūno linijas, tonizuoja ir kartu padeda odai išlaikyti optimalų stangrumą bei tonusą. Nauda – akivaizdi!
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas