Minimalistinio stiliaus virtuvės baldai

Vieta namuose, iš kur skverbiasi nosiai malonūs kvapai yra vadinama virtuve. Čia dažniausiai susirenka visa šeima rytais bei vakarais, vyksta aršios diskusijos bei pasitarimai. Tai vieta, kur praleidžiame daugiausiai laiko (ypač jei mėgstame gaminti) namuose, neskaitant miegamojo. Tad norisi, kad šioje erdvėje būtų patogu gaminti maistą, susėsti su drauge puodeliui kavos arba turėti tokį stalą, prie kurio tilptų visa šeima. Pageidautina, kad sutilptų visa turima įranga, įrankiai bei maisto atsargos. Dėl šių priežasčių yra kuriami kompaktiški, praktiški ir ilgai tarnaujantys virtuvės baldai. Jei Jums šios sąlygos artimos širdžiai, tuomet tikėtina, kad pamėgsite minimalistinį stilių ir norėsite tokio tipo virtuvės savo namuose.

Minimalistinis stilius ypač pripažįstamas tų žmonių, kurie nori virtuvėje jaustis jaukiai ir patogiai. Pagrindiniai šio stiliaus bruožai – grožis, estetika ir kokybė. Virtuvės baldai, kurie kuriami pagal minimalistinio stiliaus reikalavimus, ypač patinka ieškantiems individualaus stiliaus ir patogumo virtuvėje. Tai – idealus pasirinkimas pedantiškiems žmonėms. Šis virtuvės baldų tipas ypač aktualus turintiems svetainę, kuri yra sujungia su valgomuoju, kuris priklauso virtuvės zonai. Šiuo atveju nėra atkreipiamas dėmesys nuo bendros erdvės stiliaus.
Minimalistiniai virtuvės baldai pasižymi tuo, kad jie neturi jokių ryškių, mūsų dėmesį atkreipiančių detalių. Jie gali būti pagaminti iš bet kurios medžiagos, svarbu, kad tai būtų gražu Jums ir kokybiška. Ypač svarbu, kad šie baldai būtų patogūs naudoti: kad spintelės būtų reikiamame aukštyje, jos turėtų pakankamai lentynų, galimos spintos indams ar kitiems virtuvės rakandams, praktiški stalviršiai ir pakankamas kiekis spintelių. Virtuvinės spintelės gali turėti rankenėlės, o gali būti ir be jų – rinkitės kaip Jums patogiau ir praktiškiau. Minimalistiniame virtuvės baldų stiliuje vyrauja ne pastatoma, o įmontuojama buitinė technika. Svarbiausia, kad išsirinktumėte vieną vyraujančią spalvą, kurią galima papildyti stipresniais ar silpnesniais atspalviais.
Minimalistinio stiliaus būstas pasižymi tuščiomis ir švariomis erdvėmis, todėl venkite nereikalingų vazelių, paveikslų ir visur išdėliotų suvenyrų. Galite pasirinkti keletą Jums ypač svarbių akcentų – vazoninę gėlę ar vintažinę lempą. Netikėtumo ir žaismingumo gali įnešti įmantrios bei netikėtos baldų formos ar smagūs ryškesnių spalvų sprendimai. Nebijokite žaisti linijomis, nes jos ypač mėgiamos minimalizmą pripažįstančių dizainerių. Tegul Jūsų namuose bei virtuvėje vyrauja grynos švarios ir aiškios linijos. Jos gali būti tiek vertikalios, tiek horizontalios ar net įstrižos.
Jei kalbėsime apie spalvas, tai geriausia tinka sienas dažyti. Taip išliks vientisa spalva visoje virtuvės erdvėje. Spalvų gamoje egzistuoja aiškumas. Labiausiai tinkanti minimalistiniame interjere spalva yra pripažįstama balta. Ji suteikia švaros, sterilumo ir aiškumo jausmą bet kuriuose namuose. Jei Jūsų būste bus baltos spalvos sienos, tuomet tikrai išryškės ne tik virtuvės baldai, bet ir išskirtinis šviestuvas ar kitos detalės. Teisingai, pagal minimalistinio stiliaus rekomendacijas, įrengta virtuvė bei visas namų interjeras bus ne tik įdomus, netikėtas, bet ir labai praktiškas. Čia visada bus gera ir jauku.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas