„Brangiausios“ duobės Lietuvoje, į kurias įvažiavus automobilių remontui teko pakloti daugiau nei 10 tūkst. Lt

automobilių servisasPasirodo, vis daugiau vairuotojų nukenčia nuo ant kelio esančių duobių. Bendrovė „Lietuvos draudimas“ dar pernai pateikė statistinius duomenis, kad per pirmuosius tris 2013 m. mėnesius į jų bendrovę kreipėsi apie 300 klientų, prašiusių atlyginti žalą už duobėse apgadintus automobilius. Skaičiuojama, kad didžiausias nuostolis, kurį „padarė“ duobė, siekė net 17 tūkst. litų – būtent tiek preliminariais skaičiavimais turėjo atsieiti šiuo automobilio remontas. Duobė „brangininkė“ buvo Vilniuje, Jasinskio gatvėje. Neatidus vairuotojas, nepastebėjęs duobės, stipriai apgadino savo automobilio dugną ir prakirto karterį. Kitų automobilių remontas ir su tuo susiję kaštai buvo proporcingai mažesni.
Vidutinė suma, kurią „Lietuvos draudimas“ pernai išmokėjo savo klientams, apgadinusius automobilius duobėse, buvo per 1350 Lt. Ankstesniaisiais metais ši suma buvo dar didesnė – apie 2000 litų. Taigi paskaičiavus, kiek draudžiantiesiems savo automobilius ir draudėjams visa tai kainuoja, tikriausiai logiškiau būtų visus kelius padengti nauja kelio danga. Kita vertus, iš automobilių remonto uždirba ne vienas automobilių servisas, taigi situacijoje galima įžvelgti ir šiokių tokių privalumų.
Beje, vairuotojai nuo duobių nukenčia ne tik Lietuvoje. Pavyzdžiui, vieno „Bentley“                automobilio vairuotojas pateikė paraišką draudimo bendrovei prašydamas atlyginti automobilio remonto išlaidas. Dveji automobilio ratai smarkiai nukentėjo tuomet, kai vairuotojas lankėsi Ukrainoje, Kijeve. Dar vienas nelaimėlis taip pat nukentėjo sostinėje, taip pat stipriai apgadinęs ratus. Taigi kažin, ar vien tik Kauną galima vadinti „duobių sostine“. Beje, viena ypač brangi duobė pasitaikė ir Kaune, Noreikiškėse. Automobilio BMW X6 vairuotojas, patekęs į didžiulę duobę, už savo apgadintos transporto priemonės remontą turėjo pakloti per 11 tūkstančių litų. Šią sumą, kurios pareikalavo automobilių servisas, apmokėti turėjo draudimo bendrovė.
Situacija išeina gana paradoksali – draudimo bendrovės išmoka tokias sumas, už kurias būtų galima įsigyti dar visai geros būklės naudotus automobilius. Taigi brangių automobilių remontas brangiai ir kainuoja, ir nieko čia labai nenustebinsi. Beje, turėtumėte žinoti, kad nuostoliai įvažiavus į duobę atlyginami tik tiems klientams, kurie yra apsidraudę KASKO draudimu.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas