Efektyvi anglų kalbos mokymosi technika

Kolibrio metodasAnglų kalbos mokymasis gali būti nenuobodus ir efektyvus. Tereikia atrasti gerą mokymosi techniką. O iš tiesų net ieškoti nereikia, mat „Kolibrio metodas“, padedantis daugybei žmonių, jau atrastas. Tikriausiai kyla klausimas, kas tai per metodas. Ir, žinoma, turbūt įdomu, kuo jis susijęs su paukščiu.

Stambiausi kolibriai dydžiu prilygsta kregždei, tačiau būna ir nedidesnių už kamanę. Tačiau toks mažas paukštelis sugeba pasiekti 80 km/h greitį. Ar tokį išvysto žmogus? Tikrai ne, tačiau pastarasis juk žymiai aukštesnis, turintis ilgas kojas. Tai patvirtina posakį, jog svarbu ne ūgis, o smūgis. Tiesa, mokantis anglų kalbos smūgio prasmė kiek kitokia. Čia svarbu pasitelkti protinius gebėjimus. Na, o „Kolibrio metodas“ padeda tai padaryti efektyviai.

Efektyvumas atsiskleidžia laiko požiūriu. Jei įprastai anglų kalbos būtų mokomasi kelerius metus, tai pasitelkiant „paukštelį“ ši trukmė gerokai sumažėja. Per keletą dienų įsimenama neįtikėtinai daug žodžių. Bet juk vien jų įsisavinti nepakanka, tiesa? Svarbu pritaikyti ir praktiškai. Metodo efektyvumas pasireiškia ir šioje srityje. Kadangi sujungiamas žodžių mokėjimas su gramatiniais subtilumais, gaunamas puikus rezultatas. Teigiama, kad išmokstama visam laikui. T.y. nepamirštama po kelių dienų ir prisimenama, kai reikia susikalbėti angliškai. O būtent tai ir svarbiausia.

Apie paukštį kolibrį jau užsiminėme. Panašiai kaip ir šis sparnuotis, žmonės taip pat skleidžia sparnus ir keliauja. Vieni vyksta į užsienį poilsiauti, kiti uždarbiauti, treti apskritai emigruoja. Bet kuriuo atveju reikalinga anglų kalba. Na, o planuojant veiksmus nėra kada „ištverti“ visą anglų kalbos kursą. O štai Kolibrio metodas dėl savo efektyvumo nepareikalauja daugybės laiko.

Galiausiai reikėtų užsiminti apie gramatiką ir mąstymą. Tikriausiai teko patirti, ką reiškia kartoti tas pačias taisykles šimtą kartų, o po kažkiek laiko ir vėl pamiršti. Pavyzdžiui, mokykloje mokiniai raginami susipažinti su įvairiausiais past, present ir pan. laikais. Aukštojoje mokykloje vėlgi kalbama apie tą patį. Argi ne ironiška? Svarbu suvokti užsienietiško mąstymo algoritmą. Tai „kolibris“ ir padės padaryti.

Gera mokymosi technika – sėkmės garantas. Kai mokomasi nenuobodžiai ir žinant, kad rezultatas ne už kalnų, atsiranda motyvacija. Ką ir kalbėti apie galimybę pasivyti kolibrį…Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas