Dovanos

Kiekvienas nori dovanoti nepamirštamą dovaną, kuri nestovėtų lentynoje. Dažnai nelengva būna išrinkti tokią, kuri būtų išskirtinė ir įdomi. Šiandieną pasirinkimas yra didelis. Šaunių dovanų idėjų galite rasti elektroninėje parduotuvėje “Dovanų sodas”. Čia rasite lietuviškų rankų darbo suvenyrų.
Išvykstate į užsienį aplankyti giminaičio ar draugo? Dovanų sodas būtent tai, ko ieškote. Rasite įvairiausių rankdarbių bei suvenyrų ne tik ypatingoms progoms, bet ir mielų daiktelių, kurie nustebins. Dovanų sodas siūlo vienetinius suvenyrus, kurių nerasite kitoje elektroninėje parduotuvėje ar tiesioginės prekybos vietoje. Čia gausu puikių idėjų, kurios gali jums labai pagelbėti.
Rankų darbo gaminiai yra autentiški, kokybiški, jūsų draugas ar giminaitis galės džiaugtis jais ne vienerius metus. Jie pasižymi ilgaamžiškumu. Dažnai dovanų paieškos tampa galvos skausmu. Žmonės naršo parduotuves, tačiau neranda nieko tinkamo. Užsukite į šį stebuklingą sodą ir pasirinkite vaisių, kurie akimirksniu gali viską išspręsti. Jūsų dovana tikrai nebus bet kokia.

Dovanų įdėjos verslo partneriams

Ieškote kažko ypatingo? Užsukite į internetinę svetainę www.dovanusodas.lt. Čia Jūsų laukia tiesiog nuostabios dovanų idėjos. Nesvarbu ar dovanos ieškote verslo partneriui Lietuvoje ar svetur, pigesnės ar brangesnės. Čia rasite įvairių gaminių.
Svarbu, kad šioje internetinėje svetainėje verslo dovanos tik lietuviškos. Daugelyje kitų elektroninių parduotuvių siūlomos prekės pagamintos kitose šalyse. Puiki dovana partneriui bus rankų darbo suvenyras. Tai gali būti tekstilės, stiklo, vaško, odos, medžio, keramikos, gintaro ar kiti gaminiai. Tokios dovanos ypač vertinamos užsieniečių.
Nuo seno žinoma, kad gintaras – tai Lietuvos auksas, randamas pajūryje. Iš medžio lietuviai nuo seno drožinėjo statulėles bei kitus suvenyrus. Tokios dovanos dvelkia lietuviškumu – tai puiki idėja. Elektroninėje parduotuvėje “Dovanų sodas” rasite keramikos gaminių, kalviškų, pintų suvenyrų. Tokios dovanos neleis jūsų parteriui iš užsienio pamiršti apie jus.

Gaminiai iš stiklo

Dovanų sode galite rasti ne tik stiklinių suvenyrų, bet ir vitražų, žvakidžių. Rankų darbo stikliniai gaminiai gali būti gera idėja. Skaidri ar spalvota žvakidė, nerinks dulkių lentynoje. Daugelis žvakes dega ne tik per šventes. Tai gali būti jaukumo bei ramybės simbolis.
Vitražai gali puikiai papuošti namus. Rankų darbo šie gaminiai bus vienetiniai, originalūs. Stiklas atrodo gana prabangiai, todėl tokia dovana neatrodys pigi. Palyginus, dovanų sode gaminį galėsite įsigyti nebrangiai. Gražų stiklinį suvenyrą galėsite nusipirkti nuo 21Lt. Vitražų iš stiklo kainos svyruoja nuo maždaug 50Lt.

Gintarinės dovanos

Gaminiai iš gintaro – tai puiki idėja. Tokios dovanos vertinamos užsieniečių. Dovanų sode jų yra nemažas pasirinkimas. Jos puikiai atrodo, nėra brangios. Čia galite rasti gintarinių dirbinių vos už 12Lt. Gintaras simbolizuoja ne tik lietuviškumą, bet ir prabangą.
Pasirinkite pasagą su gintaru. Dovanos gavėjas supras, kad dovanodami tokį daiktą, linkite sėkmės, kad ji neapleistų namų. Populiarūs gaminiai – medžiai su gintaru. Elektroninėje parduotuvėje “Dovanų sodas” rasite ne vieną tokį dirbinį.

Kalviški gaminiai

Kalvių rankų darbo gaminiai iš metalo vertinami nuo seno. www.dovanusodas.lt rasite nemažą pasirinkimą kalviškų gaminių. Tai bus išskirtinė dovana. Raktai, įvairių formų kabyklos, saulutės, raktų pakabukai, atidarytuvai – visa tai galite rasti dovanų sode. Čia originalią rankų darbo dovaną galite įsigyti vos už 15Lt.
Lietuvos kalvių rankų darbo gaminiai yra gana tvirti. Dažniausiai gaminami iš juodojo metalo. Tai gali būti ne tik graži, bet ir praktiška dovana. Jums tereikia užsukti į elektroninę parduotuvę “Dovanų sodas”. Čia (www.dovanusodas.lt) jūsų laukia platus įvairių dovanų pasirinkimas.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas