10 priežasčių, kodėl verta įsigyti ir išbandyti sex prekes

sex prekėsTikriausiai ne kartą esate pasidairę po erotinių prekių asortimentą ir suradę ten nemažai sudominusių prekių, tačiau jų išbandyti taip ir nedrįsote? Kokia viso to priežastis? Na o kam apskritai reikalingos sekso prekės ir kokias funkcijas jos atlieka, dėl kokių priežasčių žmonės sex prekes perka dažniausiai?
1. Noras nustebinti savo partnerį. Daugelis sekso reikmenų internetinėse parduotuvėse apsiperka norėdami nustebinti savo partnerį. Tikime, kad mylimasis tikrai nustebs ir su malonumu sutiks, kai pasiūlysite jam išbandyti kokį nors sekso žaislą. Ypač didelis efektas būna tuomet, kai kažkokią erotinę prekę įsigyjate pirmą kartą.
2. Menkutės sveikatos problemos. Sex prekės padeda išspręsti nedidukes sveikatos ar fiziologijos problemas, pavyzdžiui, jei lytinis aktas baigiasi per greitai, nusipirkti galima įvairių gelių, pailginančių lytinį aktą. Taip pat kai kurioms merginoms ir moterims būna pernelyg sunku sudrėkti natūraliai, todėl joms ypač tinka įvairūs lubrikantai.
3. Dar kokybiškesnis seksas. Trokštate kokybiško ir įsimintino sekso? Tokį dovanoti taip pat gali erotinės prekės, kurios leis visapusiškai patenkinti savo partnerį ir pačiam patirti dar daugiau malonumo.
4. Noras sužavėti ir sugundyti. Ypač šiuo tikslu tinkamos prekės – tai seksualūs apatiniai: jų erotinių prekių parduotuvėse galima įsigyti išties pribloškiamų ir įkvepiančių. Kaip sakoma, akimis myli vyrai, todėl daugiau sex prekių asortimente galima rasti moterims skirtų seksualių apatinių drabužėlių, įskaitant ir viso kūno kojines.
5. Troškimas paįvairinti pabodusį seksą. Ne viena pora, drauge esanti kelerius ar keliolika metų, nori išbandyti kažką naujo, todėl perka vienokias ar kitokias sex prekes. Dažnai po daugybės metų fantazija išblėsta, kiekvieną sueitį lydit tos pačios pabodusios pozos, kurios teikia mažai malonumo, taigi drąsiai ieškokite ir rinkitės. Tokios rūšies žaisliukai tinka visiems – ir neseniai pradėjusiems meilės žaidimus, ir tiems, kurie jau turi ilgametį sekso partnerio „stažą“.
6. Galimybė didinti seksualinę ištvermę ar treniruoti intymiuosius raumenukus. Pavyzdžiui, ne paslaptis, kad kai kurie vyriškiai sunkiai tvardosi ir nesugeba kontroliuoti ejakuliacijos, taigi jiems padeda specialios priemonės, didinančios ištvermę ir drauge suteikiančios malonumo – tai masturbatoriai. Moterims šiuo atveju ypač tiks vaginaliniai kamuoliukai.
7. Noras apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Vis dar populiarios sex prekės – tai prezervatyvai. Jais paprasta naudotis, jie pigūs ir efektyvūs.
8. Galimybė patirti malonumą neturint partnerio. Daugelis žaislų tinka ir tiems, kurie tuo metu neturi sekso partnerio, bet nori patirti malonumą. Į šią kategoriją įtraukti vibratoriai, dirbtinės vaginos ir kt.
9. Noras sukurti tobulą aplinką prieš intymius santykius. Šiuo tikslu tinka aliejai, smilkalai, erotiškas filmas ir panašiai.
10. Troškimas partneriui dovanoti dar stipresnius pojūčius. Yra sekso prekių, kuriuos veikia kaip afrodiziakai ir dar labiau sustiprina patiriamus pojūčius.Comments

Įrašo “10 priežasčių, kodėl verta įsigyti ir išbandyti sex prekes” komentarų : 1

  1. Žinanti avataras
    Žinanti

    Nimfa.lt prisijungė prie socialinio tinklo! Tikimės čia dar lengviau bendrausime. Starto proga visiems draugams dovanojame 10% nuolaidą visoms prekėms! Linkime malonių įspūdžių! Ir daug, daug aistros! http://www.nimfa.lt Nuolaidos kupono kodas: Startas”
    Čia vienos draugės pažįstamos, draugės vyro ar kažkas ten tokio 😀 svetainė, tikrai 100% patikima, malonus aptarnavimas, greit atsiunčia, galima net ir išankstinį užsakymą padaryti. Pasidomėkit, gal rasit ką įdomaus 🙂 Žodžiu, daug įvairių sekso prekių galima rasti. Jei esate drąsus, galite išmėginti http://nimfa.lt/vibratoriai_imitatoriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas