Prezervatyvai be latekso: alergija – ne priežastis nustoti mėgautis saugiu seksu

prezervatyvai be lateksoJei ne iš savo patyrimo, tai bent iš pažįstamų atsiliepimų tikriausiai esate girdėję, jog yra kategoriškai pasisakančių prieš prezervatyvų naudojimą – neva pastarieji lytinio akto teikiamą malonumą sumažina iki minimumo. Jie tarsi sakyte sako, jog yra…alergiški prezervatyvams. Tiesa, šis kategoriškas psichologinis nusistatymas prieš prezervatyvus bei nesuvokimas, jog saugumas privalo būti didesnis prioritetas nei malonumas, negali būti vadinamas alergija, kadangi egzistuoja reali fizinė alergija medžiagai – latekso gumai – iš kurios dažniausiai gaminami prezervatyvai. Prezervatyvų gamintojai, suprasdami, kokia tai nemaloni problema, pasiūlė išeitį – prezervatyvai be latekso, nesukeliantys alergijos.

Jei praėjus kelioms valandoms ar net porai parų po lytinio akto pajutote, jog peršti lytinius organus, juos išbėrė, atsirado patinimas ar bet koks kitas pokytis, nedvejodami kreipkitės pas specialistą – tai gali būti ne tik alergija, bet ir kur kas rimtesnė lytinė liga. Gali pasitaikyti ir tokių iš pažiūros su lytiniais santykiais nieko bendro neturinčių požymių kaip ašarojimas, sloga, kitų kūno vietų bėrimas, kvėpavimo sunkumai, dusulys.

Gali paaiškėti, jog alergiją sukėlė ne pats lateksas, tačiau prezervatyvų gamyboje panaudotos aromatinės medžiagos – tokiu atveju pakanka atsisakyti pastarųjų ir rinktis prezervatyvus be jokių priedų. Jei vis dėl to kaltas Jūsų nesuderinamumas su lateksu, o tai, deja, išlieka visam laikui, metas pasidairyti, ką siūlo prezervatyvų gamintojai (atsisakyti sekso arba, dar blogiau, imti propaguoti nutrauktą lytinį aktą, tikrai nereikia). Prezervatyvai be latekso dažniausiai gaminami iš poliizopreno, kuris yra itin plonas bei švelnus, o tai užtikrina natūralumo jausmą besimylint. Tad šios rūšies prezervatyvus rekomenduojama išbandyti ne tik fiziškai, bet ir „psichologiškai” alergiškiems – tiems, kurie prezervatyvai neva gadina meilės akto kokybę. Tiesa, šie prezervatyvai yra brangesni už įprastus, be to jų tikriausiai nerasite prekybos centruose – dairykitės specializuotose tradicinėse ar internetinėse parduotuvėse.

Prezervatyvai be latekso – tai galimybė nepaisant turimos alergijos ir toliau mėgautis saugiu seksu patiriant dar didesnį malonumą.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas