Ekonominių automobilių nuoma Vilniuje

nuoma

Automobilių nuoma kasmet tampa vis populiaresne paslauga, kuria naudojasi įvairūs žmonės nuo studentų iki verslininkų. Pagrindinė to priežastis – pasiūla tinkanti skirtingas pajamas turintiems klientams. Dauguma rimtesnių automobilių nuomą siūlančių įmonių turi ganėtinai didelius parkus, kuriuose galima rasti pačių įvairiausių transporto priemonių, nuo kompaktiškų mažylių iki keleivinių mikroautobusų, talpinančių iki devynių keliautojų. Turbūt nieko nuostabas, kad nežiūrint į platų pasirinkimą, populiariausiomis išlieka ekonominės klasės transporto priemonės. To priežastys yra kelios. Pirmiausia – tai yra vienas pigiausių nuomos variantų. Išsinuomoti tokį automobilį kaip Toyota Corola Vilniuje ar kitame didmiestyje galima vos nuo 15 eurų už parą. Be žemos nuomos kainos, šie automobiliai dar yra ganėtinai taupūs, tad sudėjus visas išlaidas gaunasi labai patrauklus variantas. Tai yra aktualu tiek renkantis vienos dienos nuomą, kai tenka daug važinėti po miestą, tiek ir ilgesnės kelionės metu, kai pravažiuoti kilometrai skaičiuojami šimtais. Neabejotinai dauguma žmonių planuojantys išsinuomoti automobilį, siekia tai padaryti kaip įmanoma pigiau, todėl ekonominės klasės transporto priemonės yra tokios paklausios.

Be to, ne visi automobiliai šioje kategorijoje yra maži ir netalpūs. Čia galima rasti ir tokių, kur be problemų sutilps ir penki žmonės, o bagažinėje pakaks vietos ne vienai kuprinei ar lagaminui. Planuojant ekonominio automobilio nuomą, visgi reikėtų atkreipti dėmesį į jo specifikacijas: keleivių skaičius, bagažo talpa ir panašiai. Tai gali padėti išvengti situacijų, kai norimi pervežti daiktai netelpa į transporto priemonę ar jis netinka penkių asmenų kelionei. Taip pat verta pasidomėti ir nuomos sąlygomis, tokiomis kaip leidžiamas pravažiuoti atstumas, draudimai ir žinoma paėmimo ir atidavimo vieta. Jei visos sąlygos jus tenkina, tai lieka palinkėti geros kelionės.



Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas