Transporto priemonių nuoma ir palankiausios sąlygos

Jei prireikė pasinaudoti transporto priemonių nuomos bendrovių paslaugomis, turėtumėte labai gerai išanalizuoti šiuolaikinę rinką ir pasistengti pasirinkti palankiausiomis sąlygomis pasižyminčias automobilių nuomos paslaugas. Ir visiškai nesvarbu, ar jus domina miniveno nuoma, ar jūs norite išsinuomoti kemperį – turite būti tikri, kad žinote visą transporto priemonių nuomos tvarką ir šių paslaugų teikėjų klientams keliamus reikalavimus.

Kokių dokumentų jums reikės?

Pirmiausia jūs turite išsiaiškinti, kokių dokumentų iš jūsų reikalaus transporto priemonių nuomos bendrovė. Dažniausiai šių paslaugų teikėjai prašo pateikti galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią banko kortelę, kuri pasitarnauja kaip asmens tapatybės patvirtinimo priemonė.

Reikalavimai vairuotojui

Kreipdamiesi dėl automobilių nuomos, neturėtumėte pamiršti, kad bus taikomi papildomi reikalavimai vairuotojui, kuris vairuos išsinuomotą automobilį.

Jei rinksitės lengvųjų automobilių nuomą, turėsite turėti bent 2 metų B kategorijos vairavimo stažą ir būti ne jaunesni nei 21 metų amžiaus. Tačiau kartais automobilių nuomos bendrovės savo klientams nusprendžia pritaikyti išimtis, todėl jei jūs neatitiksite šių reikalavimų, nemanykite, kad galimybės pasinaudoti automobilių nuoma jums yra labai menkos. Kreipkitės į pasirinktą bendrovę ir išsiaiškinkite, kokius reikalavimus jie jums taikys.

Kokio dydžio užstato reikės nuomojantis automobilį?

Šis klausimas neramina daugelį vartotojų, kurie nori pasinaudoti automobilių nuoma. Tačiau užstatas labai tiesiogiai priklauso nuo norimos išsinuomoti transporto priemonės markės, gamybos metų, kategorijos ir kitų veiksnių. Todėl tikslų užstato dydį jūs galėsite sužinoti tik kreipdamiesi į tokių paslaugų teikėjus.

Dažniausiai užstato dydis būna lygus KASKO frančizės dydžiui, o tai reiškia, kad galite tikėtis, jog jis sieks 300 EUR. Žinoma, užstatą mokėti yra būtina ne visuomet. Tokios būtinybės galima išvengti, jei nusprendžiama įsigyti papildomą draudimą. Papildomas draudimas įprastai klientams yra siūlomas tuomet, jei jie nusprendžia leistis į ilgesnę nei 7 dienų kelionę.

Automobilio draudimas

Kiekviena transporto priemonių nuomos bendrovių nuomojama transporto priemonė privalo būti apdrausta. Jei jūs norite naudodamiesi šiomis paslaugomis nesusidurti su papildomomis finansinėmis išlaidomis ir dideliais finansiniais sunkumais, turėtumėte rinktis automobilių nuomą, siūlančią transporto priemones, apdraustas ne tik TPVCA, tačiau ir KASKO draudimu.

Jei transporto priemonė, kurią pasirinksite savo kelionei, bus apdrausta KASKO draudimu, jai turėtų būti taikoma ir „Pagalbos kelyje“ paslauga, kuri galioja visoje ES. Todėl jei jūs esate numatę leistis į kelionę po užsienio šalį, tai taptų labai patogiu ir saugiu pasirinkimu.

Transporto priemonių nuomos bendrovių sąlygos ir mokesčiai

Prieš pasirenkant šių paslaugų teikėjus, būtina išsiaiškinti, kokios yra jų bendrosios ir papildomos sąlygos, kartu įvertinant ir jų taikomus mokesčius. Žinoti šią informaciją yra būtina, jei jūs nenorite susidurti su nemenkais nepatogumais automobilio nuomos paslaugų metu.

Pavyzdžiui, jei nuomos bendrovei automobilį grąžinsite nepripildę kuro bako, jums teks sumokėti ne tik už pilną kuro baką, tačiau ir padengti papildomus mokesčius, kurie tenka klientui, kuris nepaiso šios taisyklės. Todėl tokių svarbių veiksnių žinojimas apsaugo nuo papildomų išlaidų ir nemalonumų.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas