Fasado apdaila: kokias medžiagas pasirinkti?

Neretai galvojant apie fasado apdailą, kyla klausimų, kokias medžiagas geriausia pasirinkti. Vis tik norisi, kad ji būtų tvirta ir ilgaamžė. Tad nežinant įvairiausių niuansų gali kilti papildomų klausimų ir neaiškumų. Kad galėtumėte išvengti bent jau dalies klausimų, šis straipsnis kaip tik jums. Jame plačiau papasakosime apie kelias fasado apdailos rūšis.

Keramikinės plytelės

Šios rūšies plytelės yra gan populiarios, nes jos yra pakankamai atsparios vandeniui. Jų pliusai taip pat yra tokie, kad nėra baisu, kad jos suskils esant dideliam šalčiui arba kažkas nutiks, jeigu į tokias plyteles kris tiesioginiai saulės spinduliai. Trumpiau tariant, jos nebijo didelių temperatūros skirtumų. O mūsų šalyje, būtent tas ir yra reikalinga. Keramikines plyteles galima panaudoti dviem būdais: pirmasis yra jas klijuoti ant užšarmuoto šiltinamojo sluoksnio pasirenkant polimerinius arba cementinius klijus. Be to, jos puikiai tiks ir norint įrengti karkasinę konstrukciją.

Kodėl akmens masės plytelės vertos dėmesio?

Pateikiame kelis aspektus, kodėl akmens masės plyteles verta rinktis fasado apdailai:

 1. Jos yra gan saugios ir neišskiria kenksmingų medžiagų, kurios terštų aplinką.
 2. Jas vėdinamajame fasade galima montuoti net ir šaltuoju metų sezonu.
 3. Jų pjaustymui nereikia specialios įrangos. Tinka tokia, kuri naudojama pjaustyti paprasčiausioms plytelėms, todėl nereikia rūpintis papildomais įrankiais.
 4. Dažniausiai tokių plytelių matmenys būna labai patogūs, tad su jomis nesunku dirbti net ir dideliame aukštyje.
 5. Jeigu netyčia plytelė bus sugadinta, ją nesudėtingai galima pakeisti kita.
 6. Tokių plytelių paviršius galima rinktis iš lygių ir struktūrinių.
 7. Jų platus pasirinkimas leis rinktis kiekvienam perkančiajam pagal jo norus.
 8. Gan atsparios įvairioms cheminėms medžiagoms.
 9. Atsparios ugniai.
 10. Atsparios įvairiems orams ir dideliems temperatūrų skirtumams.
 11. Jos į save sunkiai įgeria dažus, todėl juos nesunku nuvalyti specialiu skysčiu.
 12. Jos atsparios vandeniui ir į save įgeria minimalų jo kiekį.

Plokštelės

Fasado apdaila gali susidėti iš plokštelių. Jos gaminamos iš supresuoto cemento, todėl yra ilgaamžės ir atsparios įvairiems orams. Renkantis tokią fasado apdailą galima rinktis iš kelių skirtingų dengimo būdų. Pirmasis būtų dengimas iš korėto, dvigubo dengimo, o antrasis būtų smailiabriauniu arba paprastu rombu. Ji išsiskiria tuo, kad yra nedegi ir jos neveikia UV spinduliai, tad net ir vyraujant skirtingiems orams tokio fasado apdaila nepraras savo spalvos ir vizualiai nepasens. Dar viena apdailos plokštelės gali būti lygaus paviršiaus. Jos taip pat pasižymi ilgaamžiškumu ir išskirtiniu dizainu.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas