Buitinės technikos priežiūra – ar žinote, kokių priemonių turėtumėte imtis

buitinė technika

Kiekvienas viduje turime vieną ir tą pačią baimę – „kas, jei viduryje skalbinių skalbimo ciklo mūsų skalbimo mašina nustos veikti?“, „kas, jei skalbimo mašinos veikimo metu pratrūks filtras ir vonios kambarys bus užtvindytas vandeniu?“, „kas bus, jei šaldytuvas staiga pradės nebešaldyti ir suges visi jame esantys maisto produktai?“ Tačiau dažniausiai žmonės nepagalvoja apie tai, kaip būtų galima viso to išvengti ar bent jau reikšmingai sumažinti tokių problemų kilimo riziką. Todėl profesionalus buitinės technikos servisas https://www.vilniausmeistrai.eu pateikia keletą naudingų patarimų.

  1. Patikrinkite, ar orkaitės durelės sandariai užsidaro. Jei durelės užsidarys netvirtai, iš orkaitės jos veikimo metu gali pasišalinti daugiau nei 20 proc. karščio. O tai reiškia, kad maistas ne tik ilgiau keps, tačiau taip pat keps netolygiai. Rankomis liesdami orkaitės durelių tarpines galite užčiupti įvairius pažeidimus. Tai taip pat galite pajusti užverdami ir atverdami orkaitės dureles. Jei matote, kad yra deformuotų vietų, jums gali būti reikalingas profesionalus buitinės technikos taisymas.
  2. Nuvalykite ventiliacijos angas. Bene kiekvienas buitinės technikos prietaisas turi ventiliacijos angas (dažniausiai jos būna galinėje buitinės technikos prietaiso dalyje). Jei jūs reguliariai nuo ventiliacijos anglų pašalinsite įvairius nešvarumus ir besikaupiančias dulkes, tuomet apsaugosite savo buitinę techniką nuo perkaitimo ir užtikrinsite ilgesnį jos tarnavimo laiką.
  3. Reguliariai valykite dujinių kaitlenčių paviršių. Nepamirškite, kad gamindami maistą naudojantis kaitlente, turite reguliariai valyti kaitlentės paviršių ir gerai nušveisti kaitvietes. Jei to nedarysite reguliariai, tuomet laikui bėgant kaitvietės gali labai užsiteršti ir netinkamai kaitinti. Be to, gali kilti ir svilėsių kvapas. Kaitlenčių valymui reikia pasitelkti tam skirtas chemines priemones.
  4. Tinkamai prižiūrėkite savo šaldytuvą. Šaldytuvas yra vienas iš dažniausiai mūsų kasdienybėje naudojamų buitinės technikos prietaisų. Todėl natūralu, kad jis taip pat gerokai greičiau susidėvi. Lygiai taip pat, kaip ir jau minėtos orkaitės durelių tarpinių atveju, jūs neturėtumėte pamiršti reguliariai nuvalyti šaldytuvo durelių tarpines ir bėgant laikui įvertinti jų būklę. Jei jos bus susidėvėjusios ir pažeistos, tuomet durelės tinkamai neužsidarys ir pro jas išeis šaltas oras. Tai taip pat padidins ir šaldytuvo suvartojamos elektros energijos sąnaudas, nes šaldytuvas ims veikti dar stipriau, kartu sutrumpinant jo tarnavimo laiką. Jei pastebite bet kokius šaldytuvo šaldymo pokyčius, turėtumėte pasikliauti buitinės technikos taisykla, kurioje dirbantys specialistai atvyktų ir diagnozuotų pagrindines problemas.
  5. Reguliariai išvalykite indaplovės filtrą. Indaplovę šiandien galime rasti bene kiekviename būste. Tai daugeliui žmonių yra tapę vienu iš būtiniausių buitinės technikos prietaisų, sutaupančiu daug laiko ir sumažinančiu vandens sąnaudas. Tačiau jei indaplovę naudojate reguliariai, taip pat neturėtumėte pamiršti išvalyti ir indaplovės filtro, kurį galima rasti jos dugne. Tai padės užtikrinti, kad indaplovė veiktų tinkamai ir švariai išskalautų indus.
  6. Patikrinkite skalbimo mašinos žarnas. Bėgant laikui kiekviena skalbimo mašina susidėvi. Be to, jos nusidėvėjimas gali būti paspartintas netinkamos priežiūros ir gamintojų pateikiamų naudojimosi instrukcijų nepaisymo. Tačiau jei norite išvengti didelių nelaimių, turėtumėte kartas nuo karto patikrinti savo skalbimo mašinos žarnas, tarpines ir filtro būklę. Tai leistų jums laiku užkirsti kelią įvairiems vandens pratekėjimams.

Atlikti tyrimai rodo, kad bene pusė vartotojų nežino, kaip turėtų tinkamai prižiūrėti savo naudojamą buitinę techniką ir kokių priemonių turėtų imtis siekiant prailginti jos tarnavimo laiką. Todėl visuomet vertėtų atsižvelgti į buitinės technikos remonto specialistų pateikiamus patarimus ir kartas nuo karto pasinaudoti diagnostikos bei profilaktinės priežiūros paslaugomis.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas