Geros svetainės schemos anatomija

Svetainės schema yra pagalbinė priemonė, naudojama siekiant palengvinti naršymą svetainėje. Jame pateikiama svetainės struktūra ir įtrauktos nuorodos į pagrindines svetainės dalis ir poskyrius.

Svetainės schema yra praktiška ir būtina. Tai leidžia lankytojams lengviau apsilankyti svetainėje ir naršyti. Navigacinė pagalba užtikrina, kad jie nepasiklys ir jiems nereikės bergždžiai ieškoti reikalingos informacijos ar puslapio. Lankytojas, kuris iš karto greitai suranda jam reikalingą informaciją svetainėje, turi didesnę galimybę sugrįžti dar kartą.

Daugelis svetainių administratorių, dizainerių ir žiniatinklio valdytojų nevisiškai išnaudoja geros svetainės schemos naudojimo galimybes ir privalumus. Daugeliui jų pakanka pateikti tik nuorodų, kurios tikrai neteikia geros paslaugos svetainės lankytojams, sąrašą. Jiems, kol vorai gali rasti puslapius jų svetainėje yra patenkinti. Bet ar nebūtų geriau, jei sukurtumėte svetainės schemos puslapį, kuris būtų ne tik didelė pagalba jūsų lankytojams, bet ir pridėtų jūsų svetainės vertės?

Geros svetainės schemos ypatybė yra ta, kad kiekviena nuoroda turi pridedamą aprašą apie kiekvienos nuorodos tikslinį puslapį. Tai padeda lankytojams, kurie apsilanko jūsų svetainėje ir pasikliauja ja naršydami jūsų tinklalapiuose.

Pažvelkime į du pavyzdžius:

1 pavyzdys

Nuoroda be aprašymo

Roko muzika

2 pavyzdys

Nuoroda su aprašymu

Roko muzika, britų roko muzikos istorija, Nuo The Beatles iki Rolling Stones, David Bowie, Duran Duran, U2, Geriausios britų grupės ir roko aktoriai istorijoje. Stebėkite, kaip vystėsi roko muzika Didžiojoje Britanijoje.

Tarp šių dviejų pavyzdžių yra aiškus skirtumas. Paviršutiniškai pažvelgus į du pavyzdžius, akivaizdu, kad antrasis pavyzdys yra daug veiksmingesnis suteikiantis lankytojams tinkamą informaciją. Svetainės lankytojai labiau vertina 2 pavyzdyje iliustruotą sąrašą. Taip yra todėl, kad dauguma žmonių labiau mėgsta paieškos variklio stiliaus sąrašą, nes jame lengviau naršyti. Niekas nenorėtų apsilankyti svetainėje ir pamatyti svetainės schemą, pateiktą panašiai kaip pirmame pavyzdyje, nes visiškai trūksta informacijos.

Taip pat yra papildomas aprašomosios svetainės schemos kūrimo pranašumas. Tai padeda pakelti paieškos variklio reitingą.

Sukūrę savo svetainės schemą taip, kad kiekviename svetainės schemos puslapyje įdėsite visas nuorodas į susijusius puslapius, iš tikrųjų sukuriate teminį svetainės schemos puslapį. Tarkime, jūs turite 7 puslapius, kurie visi susiję su britų roko muzika. Sudėjus visa tai jūs sukuriate britų roko muzikos teminį puslapį. Tokio tipo puslapyje bus elementas, kurį paieškos sistema laiko esminiu aukšto rango tinklalapiui: raktinio žodžio raiškusis tekstas.

Verta sukurti gerą svetainės schemą. Sąmoningos pastangos tai padaryti atneš daug naudos jūsų svetainei. Beje, Webstudio.lt kuria profesionalias ir technologiškai pažangias, šiuolaikištas svetaines, iš karto optimizuotas ir paieškos sistemoms.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas