Gražiausios vestuvių metinių idėjos

vedybų idėjos Pirmojoje straipsnio dalyje mes apžvelgėme popierines, medvilnines bei vaisines vestuves. Tačiau, vedybų idėjos tuo tikrai neužsibaigia – kuo ilgiau jūs esate santuokoje, tuo jūsų meilė vis labiau stiprėja ir atsiranda dar daugiau priežasčių švęsti, švęsti ir dar kartą švęsti jūsų bendro gyvenimo jubiliejus. Taigi, pristatome sekančias vestuvių metines ir prasmingus jų šventimo būdus.

Po penkerių gyvenimo santuokoje metų, jūs švęsite medines vestuves. Medinėmis jos yra yra vadinamos todėl, kad per penkerius metus pora sukuria savo namus, pasodina gyvenimo medį, kurį ir toliau privalės puoselėti. Taip pat, tai reiškia, kad du mylimieji vienas su kitu suaugs šaknimis ir jų santykiai bus itin darnūs. Toks suaugimas šaknimis – tai ne tik dviejų mylimųjų džiaugsmas, bet ir nuoroda į vaisingumą – sakoma, jog įprasta, jeigu po penkerių metų jau atsiranda ir vaikutis, kuris tik dar labiau sustiprina šeimos tvirtumą. O meilės bei supratingumo medis toliau sėkmingai auga, nuolat puoselėjamas ir vertinamas. Vestuvių idėjos svečiams: jūs galite padovanoti įvairius medinius daiktus – nuo stalo įrankių iki medinių figūrų, baldų, galbūt net kokį dekoratyvinį medelį. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos, o dovanų pasirinkimas ypatingai platus.

Po šešių su puse gyvenimo metų drauge jūs švęsite cinko vestuves. Tai tikrai pakankamai neįprastos, tačiau įdomios vedybų metinės, nes jos švenčiamos kiek neįprastu laiku – praėjus šešiems su puse metų po lemtingos dienos kai ištarėte „taip“. Cinkas yra cheminė medžiaga, padedanti nušveisti purvą. Cinkas čia simbolizuoja tai, kad nemalonumus per tuos metus reikia nušveisti ir paversti juos teigiama patirtimi. Dažniausiai cinkinės vedybos švenčiamos jaukiai pačių artimiausių žmonių kompanijoje, o įprasta šio jubiliejaus šventimo vieta – jūsų namai, nes per cinko vedybos labai svarbu, jog jūsų artimieji žmonės matytų, kaip ir kokiomis nuotaikomis gyvenate drauge.

Praeina dar pusė metų ir jau galite džiaugtis varinėmis vestuvėmis. Kodėl šios vedybų metinės yra vadinamos varinėmis? Visų pirma todėl, kad varis yra laikoma jau pakankamai brangia medžiaga, tačiau iki aukso, sidabro ar bronzos jam dar gana toli. Taigi, tai yra priminimas sutuoktiniams, kad tikrai nereikia užmigti ant laurų – stenkitės ir toliau mylėti vienas kitą visa širdimi ir aukotis vardan vienas kito, kad galėtumėte kartu atšvęsti ir sidabrines, ir auksines vestuves, o galbūt ir deimantines? Vestuvių idėjos dovanoms galėtų būti tokios: variniai papuošalai arba laimę simbolizuojanti pasaga. Įdomu, kad anksčiau sutuoktiniai tokią dieną vienas kitam padovanodavo po varinę monetą, nes tai buvo šviesios ateities simbolis.

Kai kam kasmet ar netgi dažniau švenčiami vestuvių jubiliejai atrodo bereikšmė ir nereikalinga šventė, tačiau taip tikrai nėra. Bėgant laikui, žmonės vis dažniau pamiršta pasakyti brangiausiam žmogui, kad jį myli ir kaip džiaugiasi turėdami jį šalia. Taigi, vedybų metinės tampa puikia proga tai priminti ir pasidžiaugti, kad ir po daugelio metų esate drauge ir turite nuostabų partnerį, su kuriuo galite keliauti gyvenimo keliu.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas