Greitas ir saugus tarptautinių siuntų siuntimas šventiniu laikotarpiu

Artėjant šventiniam laikotarpiui reikšmingai išauga elektroninės prekybos mastai. Nemenka dalis pirkėjų skuba įsigyti dovanas savo artimiesiems, tikėdamiesi jas gauti laiku – ir tai ypač aktualiu klausimu tampa tuomet, kai dovanos yra užsakomos paskutinę minutę. Tai reiškia, kad tiek fiziniams asmenims, tiek ir verslui tampa ypatingai svarbu pasirinkti patikimus ir saugius logistinius sprendimus siūlančius paslaugų teikėjus.

Todėl jei jūs vykdote elektroninės prekybos veiklą ar tiesiog artimiausiu metu planuojate dovanomis nustebinti užsienyje gyvenančius artimuosius, greičiausiai jus domina ypatingai greitas bei saugus siuntų pristatymas tarptautiniu būdu. Taigi, verta susipažinti su keliais pagrindiniais siuntų pristatymo būdais.

Tarptautinės „Economy“ siuntos

Jei į užsienio šalis savo turimas siuntas norite išsiųsti neskubiai, tuomet jums gali pagelbėti „Economy“ siuntos, kurios pristatomos visame pasaulyje. Paprastai tarptautinės Economy siuntos yra pasirenkamos tais atvejais, kai vartotojams yra svarbiau žemesnė kaina, o ne kuo operatyvesnis siuntos pristatymas. Tai reiškia, kad jei siuntą norima išsiųsti į vieną iš Europos šalių, atsižvelgiant į pasirinktą šalį, pristatymo laikas paprastai gali svyruoti tarp 1 ir 5 darbo dienų.

Šiandien naudojantis „Siusk24.lt“ paslaugomis galima labai lengvai pasirinkti iš daugybės skirtingų „Economy“ siuntas pristatančių kurjerių asortimento – pradedant UPS ar DPD ir baigiant TNT ar DHL kurjerių kompanijomis. Kadangi siuntų gabenimas gali būti vykdomas tiek žemės, tiek ir oro transportu, galima pasirinkti labai prieinama kaina pasižyminčias siuntų pristatymo paslaugas.

Tarptautinės „Express“ siuntos

Jei siuntas norima pristatyti kaip įmanoma greičiau ir būti užtikrintiems, kad jos adresatą pasieks nevėluojant ir nurodytu laiku, veiksmingiausiai gali pagelbėti Express tarptautinės skubios siuntos. „Express“ siuntų pristatymo atveju siunta gavėją Europos šalyje gali pasiekti jau kitą dieną. Šia paslauga labai dažnai naudojasi tiek įmonės, tiek ir fiziniai asmenys, kurie vertina operatyvumą ir sklandų prekių pristatymą.

Naudojantis jau minėtomis paslaugomis galima būti tikriems, kad siuntos bus pristatytos nevėluojant ir visiškai saugiai. Jos būna apdraustos, siunčiamos greitai, saugiai ir užtikrintai. Siuntos yra gabenamos lėktuvais, tokiu būtu užtikrinant patį greičiausią siuntų pristatymą į bet kurią pasirinktą pasaulio šalį. Tokiu būdu siuntų pristatymas tarptautiniu būdu yra perkeliamas į gerokai aukštesnį lygį.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas