Automobilių stiklų keitimas reikalingas juos pažeidus nepataisomai

Nei vienas vairuotojas nežino kuomet gali staiga kelyje nutikti eismo įvykis ar kiti nemalonūs veiksniai, įtakojantys nepataisomus automobilių stiklų pažeidimus. Tačiau, jei taip nutiko, tuomet jau reikalingas profesionalus transporto priemonių stiklų keitimas. O keičiant juos – labai svarbu, kad ši, bene svarbiausia automobilių detalė, atitiktų visus keliamus kokybės reikalavimus, kuriuos turi AGN automobilių stiklai. Šiame straipsnyje įvardinsime kokie nemalonūs veiksniai dažniausiai įtakoja šių stiklų keitimą. Pasakysime kuo ypatingi AGN automobilių stiklai. Patarsime kaip tinkamai prižiūrėti transporto priemonių valytuvus, nes jie labai svarbūs, norint išlaikyti stiklus nesubraižytus. Taip pat papasakosime kaip dažnai turi būti keičiami valytuvai.

Automobilių stiklų keitimaskokie nemalonūs veiksniaidažniausiai įtakoja šį pasirinkimą?

  • Įvairios avarijos keliuose – žmonių ir gyvūnų partrenkimai bei automobilių susidūrimai;
  • Nepalankios oro sąlygos – audros, vėtros, uraganai ir liūtys (šios stichijos beveik visada išlaužo medžius, kurie virsta ant automobilių stiklų);
  • Įsilaužimas į automobilius – vagys norėdami apvogti automobilius (pavyzdžiui, išlaužti radiją ar kitą svarbią, automobiliuose esančią, įrangą) visiškai išdaužo stiklus.

Daugelis vairuotojų, deja, bet nukenčia vienaip ar kitaip, kuomet jų automobilių stiklai subyra į šipulius. Tuomet mes „AGN stiklai“ skubame į pagalbą – profesionaliai pakeičiame į naują, kokybišką stiklą. Mūsų kontaktus rasite užsukę į tinklalapį adresu: agnstiklai.lt.

AGN automobilių stiklai – kuo jie ypatingi?

  • Jie  yra gaminami iš laminuoto stiklo, nes taip užtikrinamas atsparumas įvairiems smūgiams;
  • Kiekvienas, į automobilį, įdėtas stiklas  yra sertifikuotas;
  • Tai stiklai, atitinkantys visus kokybės ir saugumo standartus.

Kaip tinkamai prižiūrėti transporto priemonių valytuvus?

Valytuvai – tarsi autobilių stiklų „broliai“, kuriuos taip pat reikia prižiūrėti, norint, kad stiklai būtų nesubraižyti.

Norint, kad valytuvai visada gerai atliktų savo funkciją, patartina kas dvi savaites švariai nuvalyti gumeles, nes prilipęs purvas jas gadina ir trumpina tarnavimo laiką.

Kaip dažnai turi būti keičiami valytuvai?

Vidutinis stiklo valytuvo šepetėlio tarnavimo laikas yra nuo 6 mėn. iki 1,5 metų. Per šį laiką valytuvas praranda savo valančiąsias savybes, ima cypauti ir braižyti stiklą. Valytuvus rekomenduojama keisti žiemos pradžioje ir pabaigoje. Dėl ekstremalių temperatūros svyravimų, cheminių medžiagų poveikio ir mechaninės apkrovos guminių valytuvų juostelių valymo kokybė nuolat mažėja.

Apibendrinant, galima teigti, jog automobilių stiklų keitimas vyksta tuomet, kai šie stiklai yra nepataisomai pažeisti dažniausiai dėl mūsų minėtų nemalonių veiksnių. O AGN automobilių stiklai ypatingi tuo, kad  yra atitinkantys visus kokybės ir saugumo standartus. Įmonę „AGN stiklai“ rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Biržuose ir Telšiuose nurodytais adresais tinklalapyje agnstiklai.lt. Mūsų komanda dirba profesionaliai ir atiduoda visą širdį, kad laimingas vairuotojas su saugais stiklais keliautų ilgus metus!


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas