Darbo paieškos Kaune

Kuo ilgiau ieškau darbo – tuo dažniau pradedu svajoti apie emigraciją ( evakuaciją ). Apie emigraciją, ne dėl to, kad nebūčiau patriotas, nesugebėčiau rasti darbo Lietuvoje ar pan ( juk sakoma, kad emigruoja tie, kurie tingi dirbti.). Tačiau žinau, kad emigrantai dirba daug sunkiau nei mes. Emigracija reikalinga tam, kad būtų pinigų, o pinigai, kad būtų vaikas, butas, automobilis..
darbas Kaune
[more…]

Darbo paieškos Kaune

Darbo ieškau antrą savaitę. Pirmoji nustebino skelbimų gausa. Išsiunčiau daug CV, sulaukiau skambučių, turėjau kelis pokalbius. Mėgstu pokalbius dėl darbo, nes bendrauti su žmonėmis įdomu ir malonu. Tačiau ar šiais laikais tikrai žmonės kvailesnių ieško ar tik aš ant tokių darbdavių užtaikiau? :)) Pokalbiai dėl darbo vyksta sklandžiai iki to momento, kai užduodu stebuklingą klausimą: „Koks gi atlyginimas, gerbiamieji? „… Tuomet prasideda kažkas neišpasakyto. Darbdavys nuleidžia akis, ir tyliai sako minimumas, o kai kurie drįsta ir mažiau uždirbti duoti. Na jau, na jau, dėkui už sugaištą laiką, viso gero. Geriau aš toliau rašysiu straipsnius, tvarkysiu SEO svetainėms ir svajosiu apie emigraciją…

Darbo skelbimų „tikslumas”

Darbo skelbimų kasdien perverčiu daug. Vartau juos ilgai ir nuobodžiai, kol randu ką nors tinkamo ir siunčiu CV, rašau motyvacinį, foto prisegu. Neatsiliepiu į skelbimus, kuriuos įdeda įdarbinimo agentūros. Kodėl? Teko turėti reikalų. „Susimokėk ir ieškosim tau darbo” sistema manes nevilioja. Labai daug skelbimų neturi konkrečios informacijos: atlyginimo, darbo sąlygų ( nuėjęs pokalbio sužinai, kad į vadybininko pareigas įeina pagalbinio darbininko, pardavėjo, web svetainės administratoriaus ir dar n darbų.) ir t.t. Tačiau to nesužinosi ir telefonu. Visa tai atsiskleidžia pokalbio metu, kada darbdavys pasakoja apie darbo pobūdį. Savotiškas laiko gaišimas, bet taip yra nevisur. Rimtą įmonė skelbimą įdeda konkretų ir tu jau gali spręsti tinki ar ne…

Ieškau darbo

Neesu išlepęs, teko dirbti gan įvairius darbus. Man neegzistuoja blogi ir geri darbai, tačiau egzistuoja blogos ir geros darbo sąlygos. Jei esate darbdavys ir  turite laisvą darbo vietą etatiniam lietuviui – susisiekite, pateiksiu CV ir galbūt atitiksiu Jūsų lūkesčius. Pažadu:

 • Nevėluoti į darbą daugiau nei viršininkas.
 • Nepritrupinti darbe maisto ir nepalikinėti pakuočių nuo jo.
 • Nemiegoti darbe, kai viršininkas mato.
 • Netingėti.
 • DIRBTI

O jei rimčiau tiktų pardavėjo – konsultanto, pardavimų vadybininko, internetinės svetainės administratoriaus ar pan. pareigos, tačiau galite siųlyti ir kitus variantus:
Manau, darbas turi būti tinkamai įvertintas, tad ir atlyginimas neturėtų būt minimumas. Didesnis atlyginimas motyvuoja rimčiau žiūrėti į pareigas ir geriau atlikti pavestas užduotis.
Kadangi antra savaitė dar tik prasidėjo aš tikiu, kad emigruot neteks ir darbą rasiu;)
Beje, kokius žinote populiaresnius darbo skelbimo puslapius?
 


Categories:


Comments

Atsakymai į “Darbo paieškos Kaune”: 4

 1. Vaida (@Melnikaitee) avataras

  Turbūt darau klaidą CV’yje reikalaudama žmoniškų darbo sąlygų ir požiūrio, bei gi gyventi leidžiančio atlygio už darbą hehe Apie tai derėtų užsimint tik pokalbio su potencialiu darbdaviu metu:D Oh..

  1. admin avataras
   admin

   O galbūt kaip tik gerai. Darbdaviui leidžiate žinoti ko norite 🙂 Tik va darbdaviai nevienodi. Vieniems atrodo, kad žmogus ir už 500lt gali išgyvent, o kiti pasistengia suprast:))

   1. Vaida (@Melnikaitee) avataras

    😀 taigi, iškart atsisijoja geriečiai, kurie supranta ir vietoj 500 siūlo 650 ir blogiečiai, kurie tiki stebuklais ir kartais pasiūlo mažiau 😀 Atrodo jau kurį laiką mano CV, jeigu skaitė, suranda tik blogiečiai, kuriems mano kliedesiai neįdomūs. Taip ir galvojau, kad geriau turbūt individualia veikla užsiimt… 🙂 kokia nors.

    1. admin avataras
     admin

     Na va būtent, tik nuo ko ir kaip pradėt tą individualią veiklą? 🙂 Kažkodėl, manau, jog greitu metu tėvynėj bus vieni verslininkai arba visi evakuosimės:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas