Kaip įsigyti gerą kompiuterį pigiau?

HP firmaKompiuterių pasirinkimas dabar tikrai didelis. Vienintelė problema – ne visada pavyksta rasti norimą įrenginį už priimtiną kainą. Peržvelgus prekybos centrų pasiūlymus, galite rasti pačių įvairiausių kompiuterių, kurie kainuoja nuo dviejų kelių šimtų iki trijų tūkstančių eurų ir daugiau. Jeigu įskaičiuosime ir planšetes, tuomet galima būtų rasti ir 50 eurų kainuojantį kompiuterį, tačiau kažin ar verslui ir biuro dokumentų tvarkymui tokio varianto užteks. Taigi, kaip pasielgti gudriai ir įsigyti gerą, visus jūsų norus ir poreikius atitinkantį kompiuterį pigiau? Pateiksime keletą protingų sprendimų.

  1. Kompiuteriai pigiau parduodami internetu. Peržvelgus internetinių parduotuvių asortimentą, galima greitai pastebėti, kad kainos svyruoja į kliento pusę. Statistiškai, elektroninės parduotuvės siūlo apie 10 – 20 procentų pigesnes kainas be akcijos. O išpardavimai internete vyksta kur kas dažniau. Taigi, norėdami nusipirkti nešiojamą arba planšetinį kompiuterį, prieš lėkdami į didelį prekybos centrą geriau pirma atverkite interneto naršyklę ir peržiūrėkite elektroninių parduotuvių pasiūlymus – galite likti maloniai nustebinti.
  1. Susirinkite nešiojamą kompiuterį patys iš užsakytų detalių. Įrenginys kainuos pigiau surinkus jį iš detalių. Tačiau, ne tik norintys sutaupyti asmenys renkasi tokį būdą –žaidimų entuziastai, preciziškų parametrų norintys žmonės taip pat mieliau renkasi surinktą kompiuterį, nei jau iš anksto paruoštą modelį. Tokiu atveju, jums nereikės mokėti už gamintojo vardą, o kompiuterį galėsite „susikonstruoti“ iš jums labiausiai reikalingų parametrų. Pavyzdžiui, galbūt jums visai nereikia vieno terabaito kietojo disko, tačiau ne pro šalį būtų optinis Blu-Ray įrenginys ir šeši gigabaitai operatyviosios atminties.
  1. Pirkite jau naudotą kompiuterį. Perkant ne naują, o jau savininką turėjusį įrenginį, „atkris“ nuo 50 iki 90 procentų jo kainos, tad gausite neblogą nešiojamą kompiuterį su gerais techniniais parametrais už labai mažą kainą. Vienintelis minusas tas, kad garantija jau greičiausiai bus pasibaigusi, todėl rizikuojate išleisti papildomai remontui, jei kažkas suges.
  1. Pirkite mažiau žinomų arba sunkiai besiverčiančių kompanijų produktus. Ne visi vartotojai suvokia, kad neretai sumoka pusę arba net dar daugiau kainos vien tik už kompanijos vardą. Taigi, jeigu jums nereikia Apple arba Samsung gaminio, galite drąsiai pasidairyti panašių parametrų stacionaraus ar nešiojamo įrenginio, kurį pagamino jums ne taip gerai žinoma firma. Tai visiškai nereiškia, kad išsirinktas kompiuteris bus blogesnis, kadangi garantija galioja visiems. Šiuo atveju, didelio dėmesio galėtų sulaukti HP kompanija – neseniai ši kompanija pasidalijo į dvi skirtingas įmones, todėl savo senesnę produkciją dabar išparduoda geromis kainomis, o naujausi HP modeliai gerokai pigesni už kitų žinomų vardų produkciją, kadangi HP firma siekia sugrįžti į rinką ir reabilituotis už visus praėjusius metus, kai įmonės viduje vyko derybos ir kompanija negalėjo tiek daug laiko skirti naujos produkcijos gamybai.

Taigi, kaip matote, yra keletas puikių variantų, kaip kompiuterį galima įsigyti gerokai pigiau. Svarbiausia – įvertinkite, ko labiausiai reikia – nuspręskite, kokie parametrai jums būtų svarbiausi, ar kompanijos vardas jums turi daug reikšmės, ar nebūtumėte nieko prieš naudotis jau ne pirmus metus naudotu įrenginiu.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas