Vaiko fotosesija: tobulų nuotraukų paslaptis

krikštynų fotosesija Fotografuoti vaikus nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vaikai neklauso nei tėvų, nei fotografų patarimų, specialiai nesišypso ir nesistengia išlaikyti vienos ir tos pačios kūno padėties (pozos) – vaikai juda, žaidžia ir visiškai nekreipia dėmesio į savo įvaizdį, todėl šiltos ir jaukios nuotraukos reikalauja fotografo profesionalumo. Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančio menininko, įvertinkite jo darbus ir įsitikinkite, kad nuotraukos atitinka jūsų idėjas. Būkite ypatingai atidūs, jei jūsų laukia krikštynų fotosesija – juk tai viena svarbiausių šeimos švenčių.

Ieškodami patikimo fotografo, prisiminkite, kad vaikų fotosesijos siejasi nuo praktiniais fotografavimo įgūdžiais ir gebėjimu bendrauti. Tik šiltas, draugiškas ir linksmas fotografas sugebės patraukti vaiko dėmesį ir sukurti tobulas nuotraukas. Specialistai tvirtina, kad geriausia vieta fotosesijai yra namai, kuriuose mažylis auga. Čia jis jaučiasi laisvas ir laimingas. Žinoma, jei vyksta šventė, pvz., yra organizuojama krikštynų fotosesija, namų aplinka nėra tinkamiausias pasirinkimas – tokiu atveju veskite vaikus į kiemą. Aukštoje žolėje žaidžiančių vaikų nuotraukos sujaudins ne vieno suaugusiojo širdį.

Rengdami fotosesiją gamtoje, iš anksto pagalvokite apie šiam darbui tinkamą erdvę. Nepamirškite, kad vaikai nemėgsta būti vienoje vietoje, todėl patariama rinktis teritoriją, kurioje mažieji galėtų žaisti ir lakstyti. Puikus pasirinkimas – jauki kaimo sodyba, kurioje žaliuoja tvirti medžiai ir yra įrengtos nedidelės supynės vaikams.

Turbūt esate girdėję, kad nuotraukų kokybė priklauso nuo apšvietimo, todėl rinkitės šviesią dieną ir vietą, kurioje nebūtų šešėlių, tačiau venkite tiesioginių saulės spindulių, kurie ne tik kenks nuotraukų kokybei, bet ir erzins bei vargins vaikus. Profesionalus fotografas turi žinoti, kad fotografuojant vaikus, patariama vengti blykstės. Iš tiesų, blysktės reikėtų visai atsisakyti, ypač vidinės. Be to, jei blykstė bus nukreipta tiesiai į vaiko veidą, vaizdas atrodys nenatūraliai plokščias, o pati nuotrauka primins senovę ir atrodys kiek nuobodžiai.

Nepamirškite pagalvoti ir apie mažylio drabužius, tačiau nepersistenkite – pernelyg ryškūs ir madingi drabužiai į save trauks visus žvilgsnius, todėl nuotraukoje neišryškės natūralus vaiko grožis, akių gilumas ir šypsenos nuoširdumas. Nesvarbu, koks būtų jūsų tikslas – krikštynų fotosesija, gimtadienio šventė ar kita įsimintina mažylio diena – nesistenkite kurti dirbtinų situacijų. Priešingai, norėdami sukurti tobulas nuotraukas, fotografuokite kasdienius vaiko įpročius – leiskite jam žaisti, lakstyti, piešti ar skaityti, t. y. leiskite pasireikšti natūraliai vaiko būsenai ir jo tikroms bei tyroms emocijoms. Fotografai tvirtina, kad gražiausiomis nuotraukomis galima džiaugtis tuomet, kai vaikai užsiima įprasta kasdienine veikla ir net neįtaria, kad yra fotografuojami. Kitaip sakant, jūsų svarbiausias tikslas – įamžinti natūralų vaiko pasaulį.

Jei norite džiaugtis jaukiais šeimos kadrais, fotografuokitės drauge su vaiku. Žaiskite su juo, lakstykite ir dūkite – tapkite vaiko pasaulio dalimi. Natūralios jūsų ir jūsų mažylio emocijos yra svarbiausias geros ir kokybiškos nuotraukos faktorius. Jei fotografijoms norite suteikti žaismingumo, pasipuoškite tam tikros spalvos drabužiais arba pasirinktu aprangos akcentu, pvz., mama ir dukrytė į plaukus gali įsisegti tą patį kaspiną, o sūnus ir tėvelis – užsidėti to paties dizaino kepurytę.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas