Kaip išradingai gimtadienio proga pasveikinti žmogų

gimtadieno sveikinimai
Gimtadienis. Tai diena, kuri kartą per metus aplanko mus, mūsų artimuosius bei draugus. Vieni žmonės gimtadienio laukia kone visus metus, kitiems tai tik dar vienas žingsnis arčiau senatvės ar galvos skausmas dėl dovanos pirkimo. Tačiau visi puikiai žinome, kaip malonu savo gimimo dieną būti neužmirštam ir pasveikintam bent jau artimųjų. Žinodami, kad mums malonu, galime tą patį padaryti ir dėl artimojo, draugo ar pažįstamo, patikėkite – geri darbai ir gražūs žodžiai grįžta su kaupu.
[more…]

Apie dovanas – galvokime iš anksto

Visų pirma norėčiau paminėti tai, kad jeigu norite išradingai ir nuoširdžiai pasveikinti artimąjį su gimtadieniu, vertėtų apie dovanas galvoti šiek tiek anksčiau nei prieš mėnesį. Nesakau, jog neįmanoma surasti dovanos kad ir per porą valandų, tačiau ilgai galvota ir ruošta dovana labai skiriasi nuo spontaniškos.

Nuoširdumas – išskirtinė ir unikali dovana

Gimtadienis nebūtinai turi reikšti brangias dovanas. Visada galite pasitelkti unikalias bei įdomias, kartais tiesiog paprastas idėjas ir taip sukurti išskirtinumo jausmą gimtadienį švenčiančiam žmogui.  Rinkdami dovaną, negalvokite apie pinigus, geriau galvokite apie tai, kaip ją padaryti kuo nuoširdesnę. Pavyzdžiui, galite nueiti į porą keramikos užsiėmimų, kurie jums kainuos 50-60 lt, tačiau per juos pasigaminsite kelis dirbinius, kuriuos galėsite dovanoti kelis gimtadienius iš eilės. Tai bus išskirtinė dovana, nes ji bus jūsų rankų darbo ir unikali.

Dovanos pirkimas internetu – greita ir paprasta

Jei negalite atvykti į gimtadienį, tačiau labai norite ką nors padovanoti, kodėl nepasinaudojus internetinėmis parduotuvėmis? Jūsų prašymu, dovana bus deramai įpakuota, taip pat, galėsite pridėti ir žodį nuo savęs. Dabar internetu galite pirkti beveik viską. Žinoma, gimtadienio dovanoms labiausiai tiktų knygos, tam tikri rūbai (megztiniai, pirštinės, kepurės, aksesuarai), taipogi pakvietimai į kiną, teatrą ar koncertą. Atrodo, labai senamadiška, tačiau, visgi, klasiška dovana yra gėlės, – jas, beje, irgi galite užsakyti internetu, tai bus labai smagi gimimo dienos pradžia jūsų artimajam atidarius duris išvysti gėlių puokštę.
Kaip ir minėjau anksčiau, norėdami, kad dovana būtų tikrai išskirtinė, turėtumėte pasirūpinti ja iš anksto. Tarkime jeigu planuojate dovanoti išvyką ar kelionę, turėtumėte susižinoti ar tą dieną žmogus nebus užsiėmęs ar net išvykęs. Norėdami originalumo, galite sugalvoti bendrą dovaną su draugais. Tarkime išgyvenimo sovietiniame bunkeryje dramą arba žygį su slidėmis ar su baidarėmis.
 

Gimtadienio sveikinimai – nuoširdūs žodžiai, praskaidrinantys dieną

Ir visgi jei atsitiktų taip, jog neturėsite galimybės nei sudalyvauti gimtadienyje, nei ką nors padovanoti, prisiminkite, jog keli nuoširdūs ir šilti žodžiai praskaidrins gimtuvininko dieną. Dabar tai galite padaryti paprasčiausiai parašydami sveikinimą facebook‘e ar tiesiog elektroniniame laiške.
Atsiminkite, nuoširdumas – svarbiausia dovanos dalis.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas