Paieškos sistemų vorų įtaka paieškos rezultatams

Gerai pagalvojus, nesunku būtų galima pastebėti, jog visos teikiamos SEO paslaugos koncentruojasi ne tik į paties tinklapio optimizavimą, tačiau į tokį jo optimizavimą, kad į svetainę užsukę paieškos sistemų vorai-robotai galėtų surinkti jau paruoštą informaciją ir pagal  tam tikrus kriterijus, pakeltų svetainę paieškos sistemų rezultatuose.
search engine spybot
Paieškos sistemų vorų darbo specifika
Sukūrus tinklapį, vorai jame apsilanko ir pradeda kaupti informaciją, pasinaudodami savo algoritmo funkcijomis. Jiems reikalinga saugoma informacija tam, kad ją būtų galima palyginti su vėliau patalpinta nauja informacija ir tokiu būdu vertinti tinklapį. Visi SEO paslaugų tiekėjai žino, jog tokio roboto pagrindinės funkcijos yra: parsiųsti, saugoti, skanuoti, paviešinti. Būtent nuo paieškos sistemų robotų priklausys ar jūsų tinklapis bus populiarus. Nuo šių robotų priklauso net ir tai, kas kiek laiko robotai tikrins jūsų tinklapį ieškodami naujo turinio – dar vienas būdas kaip veikia jų viduje užprogramuoti algoritmai. Dėl šios priežasties svetainės, kuriose turinys rečiau pildomas, nukenčia PR arba paieškos rezultatų pozicijų pagal tam tikrus raktažodžius atžvilgiu.
Robotas, užsukęs į tinklapį tikrina jį eilės tvarka, pradedant nuo angl. „Title“, pavadinimo, tęsiant aprašymų, meta etiketėmis(Tags)  ir baigiant susijusiais raktažodžiais bei frazėmis svetainės turinyje, t.y. tekste. Būtent į šiuos aspektus atsižvelgia specialistai, kurių teikiamos seo paslaugos atneša greitus ir kokybiškus rezultatus.
Yra ir daugiau funkcijų, kurias atlieka šie robotai. Tai būtų nuorodų sekimas bei sukonkretinkime anksčiau paminėtą saugojimo funkciją: tai informacijos saugojimas saugyklose, t.y. indeksavimas tam, kad ta informacija vėliau būtų greičiau pasiekiama, panaudojus tam tikrus raktažodžius. Šis google robotas-voras vadinamas „Googlebot“ ir yra valdomas daugelio algoritmų, kurie yra užprogramuoti šitokio roboto viduje.

 Paieškos sistemų vorų tipai

„Googlebot“ robotai-vorai yra dviejų tipų. Pirmasis tipas – „FreshBot“ – tai toks robotas, kuris tikrina svetainę vos tik joje atnaujinama informacija, todėl jis saugo savo saugykloje tik atnaujinamą informaciją. O štai savo atžvilgiu „DeepBot“ dar kitaip vadinamas mėnesinis robotas-voras, saugo savyje informaciją maždaug kas mėnesį, tiksliai negalima pasakyti, kas kiek laiko. Šis robotas-voras kaupia visą informaciją, kuri susijusi su tinklapiu ir daro skaičiavimus, kurie turi nemažai įtakos tinklapio aukštesnėms pozicijoms paieškos sistemų rezultatuose. Taip pat šis robotas-voras naudojasi anksčiau minėtomis funkcijomis, tokiomis kaip nuorodų sekimo, todėl patartina tinklapiuose nuorodas pavadinti praturtintais raktažodžiais, ką patartų kiekvienas seospecialistas, kadangi tai puikūs būdas iškelti tinklapį vienu ar kitu raktažodžiu SERP‘e.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas