Kaip išsirinkti ir pajungti elektroninę meteorologinę stotelę?

meteorologinė stotelėNuotaiką gadina blogi lietuviški orai? Kasdien ilgai galvojate, ką apsirengti ir ar pasiimti į darbą skėtį, lietpaltį, ar akinius nuo saulės? Elektroninė orų stotelė gali padėti susigaudyti aplinkoje skubantiems ir norintiems visada atsidurti reikiamu metu ir reikiamai apsirengus. Kodėl elektroninė? Skaitykite ir sužinosite.
Dažniausia, dėl ko abejoja žmonės, įsigyjantys elektronines meteorologines stoteles, yra jų baterijos. Kas, jei vieną dieną ji nieko neberodys? Nesijaudinkite, šis prietaisas sunaudoja ypatingai mažai energijos, todėl baterijų neteks keisti iki poros metų, o kartais ir ilgiau. Viskas priklauso nuo to, kokias baterijas pirksite. Tačiau, jei baterijos energija susilpnės, tai pamatysite iš karto.

Kokią stotelę išsirinkti?

Stotelės turi daug funkcijų, tačiau viskas priklauso nuo to, kokiomis Jūs norėsite naudotis. Dauguma rodo kambario ir lauko temperatūrą, laiką, dieną, mėnesį, metus. Tai yra svarbiausi duomenys, kurie Jums reikalingi kasdien. Didelį pasirinkimą tokių stotelių siūlo gamintojas „Hama“.
Tačiau daugelis turi ir papildomų funkcijų, kurios kai kuriems vartotojams gali pasirodyti taip pat labai reikalingos. Gamintojas „Esperanza“ siūlo temperatūros stoteles, kurios turi ne tik elementariausias išvardintas funkcijas, bet ir kelias pridėtines: kaip mėnulio fazės (juk norėtumėte žinoti, kada slegia pilnatis), savaitės dieną (kad nesumaišytumėte, kada reikia švęsti), debesuotumą arba saulėtumą lauke (pravartu, norint žinoti, ar Jums pravers skėtis, ar akiniai nuo saulės), didžiausią gailmą dienos temperatūrą ir kartu mažiausią, drėgmę ore ir panašias funkcijas. Visą šią informaciją galite gauti iš lauko oro sensoriaus. Taip pat galėsite matyti ir kokia žemiausia ar aukščiausia oro temperatūra buvo naktį. Dar viena gera meteorologinių stotelių funkcija dažnai būna žadintuvas. Taigi, jei norite atsibudę iškart pamatyti visą reikalingiausią dienos informaciją, šios stotelės – geras pasirinkimas.
Norėdami pasijungti elektroninę meteorologinę stotelę, daug laiko nesugaišite. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į visus reikalingiausius jos laiko nustatymus, kaip valandos, savaitės diena, data ir panašiai. Jei perkant jie esamuoju laiku nenustatyti, teks nustatinėti patiems. Kambario temperatūra turėtų būti rodoma automatiškai. Tuo tarpu, lauko temperatūros sensorių teks patalpinti saugioje vietoje lauke. Sensorius perduos informaciją Jūsų stotelei, todėl, net ir gulėdami lovoje, galėsite žinoti, kokios oro sąlygos Jūsų laukia lauke.



Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas