Kodėl Google AdWords reklama?

google adwords reklamaKiekvienam puikiai žinoma, jog internetas šiandien tampa neatsiejama kasdieninės komunikacijos dalis. Įmonės kuriasi internetinius puslapius, o tos kurios juos turėjo jau seniai, siekia atnaujinti duomenis ir patį puslapį. To priežastis – noras būti moderniais, pastebimais, matomiems verslininkas. Juk, koks verslas, jeigu niekas nepastebi tavęs?
Įmonės, kurios turi internetinę svetainę, ir joje pristato savo produkcijas, paslaugas – turi tikslą, jog vartotojai susidomėtų įmonės veikla. Tačiau ne visada sulaukiama norimo pardavimo kiekio, todėl atsitiktinė internetinės svetainės padėtis Google paieškos sistemoje negelbsti norint didinti pardavimus. Šiuo atveju reklamos specialistai siūlo pasinaudoti Google AdWords reklama. Tai reklamai, kai pagal tam tikrus raktažodžius įmonės internetinis puslapis atsiduria pirmajame Google paieškos puslapyje reklaminėse pozicijose. Reklaminės pozicijos: kai skelbimas rodomas top3 pozicijoje arba paieškos rezultatų dešiniajame šone. Įmonė pati gali pasirinkti, kokie raktiniai žodžiai jiems aktualiausi ir gali būti naudingiausi. Kadangi vartotojas (Google paieškos naudotojas) Jūsų įmonės puslapį randa jau ieškodami pagal tam tikrus raktažodžius pirmajame Google paieškos puslapyje, todėl tokai reklama yra labai tikslinga ir efektyvi. Įmonės, kurios dirba su Google AdWords reklama specialistai patars, kaip sukurti efektingą reklaminę kompaniją. Google AdWords reklama sukuriama per trumpą laiką ir veikia efektingai, padės sumažinti daugiau nei 30% išlaidų reklamai.
Už reklamą mokama tik tada, kai vartotojas jau užeina į Jūsų puslapį. Pavyzdžiui interneto vartotojas ieško tam tikros paslaugos, randa Jūsų įmonės puslapį top3 pozicijoje, ir tik tada kai jis užeina į Jūsų puslapį. Paprastai tariant, įmonės moka už tai, kai vartotojas jau atvedamas į internetinį tinklapį.
Google AdWords reklama- tai greitas, efektyvus būdas pritraukti naujų, tikslingų klientų, kuriems reikalingos būtent Jūsų teikiamos paslaugos ar pardavinėjamos prekės.
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas