Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę?

progines suknelesVisos būsimos nuotakos svajoja atrodyti nepaprastai, todėl tobulos suknelės paieškos gali atimti labai daug laiko – suknelių pasirinkimas šiandien atitiktų net ir išrankiausios klientės poreikius.
Tradiciškai nuotakos suknelė yra baltos spalvos, tačiau vis dažniau merginos renkasi sidabro ar pieno spalvos sukneles. Žinoma, yra ir tokių nuotakų, kurios pirmenybę teikia ekstravagantiškiems apdarams ir renkasi sukneles su juodais kaspinais ar kitais tamsių spalvų akcentais. Teigiama, kad tradicija nuotakas rengti baltais rūbais atsirado dar viduramžių laikais Prancūzijoje. 1558 metais buvo pasirašyta vestuvinė sutartis tarp Prancūzijos princo ir Škotijos karalienės. Vestuvių dieną jaunoji buvo pasipuošusi balta suknele ir baltu šydu (iki tol dominavo raudonos spalvos vestuvinės suknelės). Ši naujovė buvo įvertina itin palankiai ir netrukus tapo visuotine tradicija. Šiandien galima įsigyti pačių įvairiausių modelių ir skirtingų spalvų proginių drabužių. Itin dažnai prie vestuvinių suknelių derinami ir seksualūs apatiniai. Šiuo metu proginės suknelės, seksualūs apatiniai parduodami visuose Lietuvos miestuose, o jų pasirinkimo įvairovė atitiks net ir išrankiausios pirkėjos lūkesčius.
kojinesNusprendusios pasižvalgyti kokios parduodamos proginės suknelės, visų pirma paieškokite pageidaujamo suknelės modelio internete. Be to, visi žinomesni vestuvinių drabužių pardavėjai ir nuomotojai turi savo internetinius tinklalapius, kuriuose galite pamatyti jų siūlomus gaminius. Galbūt jums patiks konkreti kolekcija? O gal konkretus dizaineris? Tuomet ir jūsų paieška taps lengvesnė, kadangi turėsite konkrečios krypties orientyrą. Objektyviai įvertinkite savo kūno sudėjimą ir nepamirškite, kad tai, kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam. Jei suknelė puikiai atrodo ant aukštos ir įspūdingu biustu galinčios pasigirti merginos, tai dar nereiškia, kad suknutė tiks jums, juolab, jei esate neaukšta ir kur kas smulkesnio sudėjimo. Net ir tuo atveju, jei jūsų kūnas idealiai atitinka modeliams keliamus reikalavimus, išsirinkite kelis suknelių modelius ar kelias kolekcijas – taip galėsite būti tikra, kad jei netiks viena suknelė, tiks kita.
Kai nuspręsite keliauti į parduotuvę ar nuomos saloną, paskambinkite draugėms, kurių skonis dažniausiai sutampa su jūsų. Nepamirškite, kad pardavėjas visuomet girs suknelę, kurią išsirinksite, kadangi jam svarbiausia parduoti gaminį. Niekuomet aklai nepasitikėkite svetimo žmogaus nuomone, geriau pažvelkite į drauges ir paklauskite, ką mano jos – tik nuoširdūs patarimai padės jums priimti teisingą sprendimą.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas