Profilaktinė gyvūnų apžiūra, kurią atlieka kiekviena veterinarijos klinika – būtina

veterinarijos klinikaAuginantieji naminius gyvūnėlius turėtų žinoti vieną tiesą – kad ir kaip jie mylėtų savo augintinius, vien šeimininkų dėmesio ir globos gyvūnams neužtenka. Net ir tokiu atveju, kai gyvūnas atrodo sveikas ir žvalus, profilaktinis vizitas į veterinarijos kliniką yra būtinas, bent kartą per pusmetį ar metus. Veterinarijos klinika Vilniuje tam ir egzistuoja, kad būtų galima pasikonsultuoti, pasitarti – juk ir žmonės pas gydytojus eina ne tik tuomet, kai užklumpa sunkios ligos. Veterinarai gali užkirsti kelią prasidedančioms ligoms, kurios vėliau gyvūnų šeimininkams gali kainuoti daug nervų, laiko ir pinigų, tad vizitai pas veterinarus nėra sugalvoti šiaip sau.
Apžiūrų metu stebima, kaip jaučiasi gyvūnas, ar nėra kokių nors patologinių pakitimų ir panašiai. Veterinarijos gydytojai stengiasi užbėgti ligai už akių ir kuo įmanoma greičiau identifikuoti įvairius susirgimus. Iš pažiūros naminiai gyvūnai atrodo sveiki, tačiau dažnai skubantys šeimininkai nesugeba įžvelgti pakitusio gyvūno elgesio ir ligas pastebi tada, kai augintinis guli leisgyvis ir į nieką nebereaguoja. Labai svarbūs ir skiepai, kurie, pavyzdžiui, turi būti skiriami tam tikro amžiaus mažiems kačiukams arba šuniukams. Skiepai pirmaisiais gyvūno gyvenimo metais yra labai svarbūs, nes jie sustiprina organizmą, imunitetą, leidžia efektyviai apsisaugoti nuo įvairių ligų sukėlėjų ir panašiai. Veterinarijos klinika mielai apžiūri ką tik įsigytus gyvūnėlius ir paskiria individualius gydymo planus arba programas.
Be vizitų į veterinarijos klinika, naminiams gyvūnėliams svarbi ir tinkama priežiūra – kokybiškas, subalansuotas, tinkamai patrinktas pašaras, speciali kailiuko priežiūra, naudojant tik tam tinkamas priemones ir kita. Ypač atidiems reikia būti, kai gyvūnas susižeidžia: neretai nutinka taip, kad patyrę traumas gyvūnai laiku nesureagavus susižaloja dar stipriau, taigi šiuo atveju vienintelė išeitis – kuo anksčiau aplankyta veterinarijos klinika. Veterinarai traumuotam gyvūnui paskiria terapijos ir gydymo programas, kurios padeda greičiau pasveikti ir sutvirtėti.
Taigi jei auginame gyvūną, esame atsakingi už jo sveikatą ir gyvybę, nes gležnas augintinis savimi nepasirūpins – rūpintis jo sveikata ir gerove įsipareigojome dar tada, kai svarstėme, koks padarėlis tinkamiausias tapti nauju šeimos nariu ir kuris labiausiai praskaidrins niūrią kasdienybę.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas