Kaip neapsigauti renkantis meistrą namams?

               Įspėjamieji ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį samdant meistrą. Nuolat girdite atsiliepimus iš namų savininkų, kurie turėjo blogos patirties iš tariamo namų remonto specialisto? Paprastai tai yra vienas iš kelių skirtingų scenarijų, kuriuos girdime nuolat. Pavyzdžiui, „Jis man pasakė, kad reikalauja viso mokėjimo iš anksto, ir aš juo pasitikėjau“. Arba galbūt. „Kažkas jį rekomendavo „Facebook“, todėl maniau, kad jie padarys gerą darbą už mane“. Labai dažnai sakoma: „Jie išėjo ir atliko darbą, bet tada turėjome problemų su blogai atliktu darbu. Jie pasakė, kad grįš, o dabar negalime jų prisikviesti ištaisyti klaidas. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums išvengti panašios situacijos. Jei su asmeniu ar įmone bendraujate pirmą kartą, neturėtumėte tiesiog pasitikėti jų žodžiu! Kai jūsų nuosavybėje įvyksta koks nors didelis incidentas, jau per vėlu. Manai, kad tau taip neatsitiks? Pagalvok dar kartą. Net ir smulkiausias namų remontas gali sukelti žalą ar kitokius nuostolius.

               Taigi kaip patikrinti? Pirmiausia patikrinkite licenciją. Tai taip paprasta, kaip „Google“ ieškoti savo valstybės ir „licencijuotų rangovų“. Dauguma valstijų turi patvirtinimui skirtą svetainę, kurioje galite surasti licencijuotus ir sertifikuotus meistrus. Jei kyla problemų, susisiekite su kuo nors iš įmonės ir paklauskite, kokiu pavadinimu yra licencija. Tai yra labai svarbu. Yra labai daug šešėlinių rangovų kurie sako, kad jie turi licenciją, nes turi apskrities „verslo licenciją“. Tai NĖRA licencija atlikti namų tobulinimo darbus. Antra, patikrinkite draudimą paprašydami jums išduoto draudimo liudijimo. Tai atlieka keletą dalykų, nes patikrina, ar draudimas galioja ir apima jūsų žalos atlyginimus, taip pat patikrina draudimo sumas. Svarbiausia, kad patikrinama, kokį draudimą jie turi. Ar jie turi tik bendrąją atsakomybę, ar jie turi pilną žalos atlyginimą. Daugiau informacijos galite rasti https://nevark.lt/paslauga/santechnikas/Santechnikas-Kaune/ .


Categories:

Tags:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas