Kaip pasiruošti gimdymui?

nescios

Tinkamai pasiruošusi gimdyvė žino, kaip kvėpuoti gimdymo metu, kaip mažinti gimdymo skausmą ne medikamentinėmis priemonėmis, žino ne tik medikamentinio skausmo malšinimo privalumus, tačiau ir trūkumus, kas jai leidžia priimti sąmoningus sprendimus.

Svarbu fizinis pasirengimas

Labai svarbus fizinis moters pasrengimas. Jei neštumo metu moteris, kuri yra sveika, labai mažai juda, daugiau laiko praleidžia gulėdama, gimdyti gali būti sunkiau. Gimdymui reikia daug jėgų, energijos, todėl kūnas turi būti ruošiamas, stiprinami raumenys.

Emociškai turi ruoštis ir tėčiai

Pozityvumas padea įsiklausyti moteriai į savo kūno siunčiamus signalus, tinkamai kvėpuoti, tėčiams išlikti ramiems. Teigiamai, emociškai nusiteikęs tėtis turi būti padėjejas, dalyvis, tačiau praktika rodo, kad be reikalingų žinių bagažo, jis tampa stebėtoju, kuris dažnai ne tik nepadeda, tačiau dar ir trukdo gimdyvei, kelia didelę įtampą ir stresą. Nepasiruošusi pora patenka į nežinomą, nepažįstamą pasaulį,  kas kelia baimę, nesaugumo ir nepasitikėjimo savimi jausmą, įtampą ir galų gale skausmą. Gimdymas  gali būti lengvas ir sklandus, tereikia semtis žinių, išmokti, jausti, valdyti savo kūną mintis ir baimės apleis, ypač, jei šalia yra  palaikantis, ramus būsimas tėtis.

Ar verta lankyti motinystės mokyklą?

Motinystės mokyklą verta lankyti. Yra kursų, kuriuose išsamiai pasakojama apie kūdikio priežiūrą, kaip suruošti kraitelį, prausti ir t.t. Kituose  aptariamas psichologinis pasiruošimas kūdikio gimimui ir augimui. Įgausite svarbių žinių reikalingų saugiai ir be nerimo išgyventi nėštumo laikotarpį, padedančių tinkamai pasirengti būsimo kūdikio atėjimui bei pogimdyviniam laikotarpiui. Čia sužinosite: ar galima nėštumo metu nešioti džinsus, skristi lėktuvu? Ar tiesa jog besilaukiančioms moterims nepatartina džiaustyti skalbinių, kad neapsisuktų virkštelė? Kaip suprasti, kad jau prasidėjo gimdymas. Šie ir panašūs klausimai užgriūna kūdikio besilaukiančią moterį. Nėštumo metu moteris tampa socialiai atsakinga už savo vaiką. Šiuo laikotarpiu kiekviena būsimoji mama susiduria su daugybe naujų dalykų ne tik apie besikeičiantį jos kūną, bet ir gyvenimo būdą. Motinystės mokykla yra  tinkamiausia vieta ieškoti  atsakymų į kilusius klausimus.


Categories:

,

Tags:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas