Kas yra plaukų kaukės?

Galvokite apie plaukų priežiūros kaukes kaip apie savotišką galingą plaukų kondicionierių. Jos turi panašią naudą – giliai maitina ir stiprina plaukus, bet yra intensyvesnės ir galingesnės. Plaukų kaukės taip pat gali būti skirtos konkrečioms plaukų problemoms spręsti. Norite sužinoti, kas yra plaukų priežiūros kaukės ir kaip jas naudoti? Įtraukite jas į savo plaukų priežiūros rutiną ir galbūt pamatysite, kad rezultatai (pagalvokite apie minkštesnius, stipresnius ir žvilgančius plaukus) .

Kas yra plaukų kaukė?

Plaukų kaukės – tai procedūros, kurių sudėtyje yra aliejų, sviestų ir kitų maitinamųjų ingredientų. Šios drėkinamosios plaukų kaukės ilgiau nei įprastas šampūnas ar kondicionierius įsigeria į plaukus ir juos puoselėja, todėl jau po vieno naudojimo duoda labai daug naudos.

Plaukai patiria daug streso dėl karščio, naujų šukuosenų ar oro sąlygų poveikio. Tai gali smarkiai pažeisti plaukus. Plaukų gydomosios kaukės gali padėti sumažinti plaukų lūžinėjimą ir suteikti plaukams sveikumo – ir visa tai galite daryti patogiai įsitaisę savo namuose.

Kaip naudoti plaukų kaukę

Plaukų kaukes lengva įtraukti į plaukų priežiūros rutiną, nes jos paprastai pakeičia kondicionierių. Štai kaip naudoti plaukų kaukę:

  • 1 veiksmas: išplaukite plaukus šampūnu, tada išskalaukite.
  • 2 veiksmas: užtepkite plaukų kaukę.
  • (Profesionalų patarimas: papildomą laiką duše išnaudokite veido plovimui, kojų skutimui arba kūno šveitimui).
  • 4 veiksmas: nuskalaukite.
  • 5 veiksmas: nusausinkite rankšluosčiu ir šukuokite atgaivintus plaukus kaip įprastai.

Kaip dažnai turėtumėte naudoti plaukų kaukę?

Drėkinamąją plaukų kaukę turėtumėte naudoti bent kartą per savaitę. Tačiau jei jūsų plaukai atrodo sausesni ar labiau pažeisti nei įprastai, dažniau – du ar tris kartus per savaitę.

Kiek laiko turėtumėte palikti plaukų kaukę ant plaukų?

Plaukų kaukę ant plaukų turėtumėte palikti bent 3-5 minutes, bet jei jūsų plaukai šiurkštūs ar išsausėję ir turite laiko, galite leisti kaukei įsigerti į drėgnus plaukus 15-20 minučių. Jei dirbate su jau išsausėjusiais plaukais, galite palikti ją per naktį. (Sausi plaukai yra mažiau porėti nei drėgni, todėl yra mažesnė rizika, kad drėgmės kiekis juose bus maksimalus – o tai įmanoma, jei paliksite priemonę per ilgai.)

Ar galite palikti plaukų kaukę per ilgai?

Trumpas atsakymas: tai priklauso nuo naudojamos plaukų kaukės. Jei plaukų kaukę tepsite ant drėgnų plaukų – o tada plaukų plaukas yra poringesnis, t. y. sugeria daugiau to, ką ant jo tepate – gali pasireikšti vadinamasis higralinis nuovargis. Tai reiškia, kad plaukai išsitempia ir susitraukia dėl drėgmės, todėl tampa silpni ir linkę lūžinėti. (Galvokite apie tai kaip apie pakartotinai ištemptą plaukų segtuką.) Palikus plaukų kaukę per ilgai ar net per naktį, ypač ant drėgnų plaukų, drėgmės gali būti per daug, o tai ir prisideda prie to. Tačiau tai ištaisyti paprasta: tiesiog išplaukite plaukų kaukę po penkių minučių arba kaip nurodyta.

Kodėl turėtumėte naudoti plaukų kaukę?

Giliai maitinanti plaukų priežiūros kaukė gali labai pakeisti jūsų plaukų blizgesį ir stiprumą. Tai ypač svarbu, jei turite sausus, pažeistus, garbanotus ar labai ilgus plaukus.

Be to, geriausiose plaukų kaukėse paprastai būna daug drėkinamųjų ir atkuriamųjų ingredientų. Be to, jos gali būti skirtos konkrečiam jūsų plaukų tipui ir problemoms spręsti. Pavyzdžiui, geriausios kaukės sausiems plaukams paprastai būna su sviestais ir aliejais, tokiais kaip taukmedžio, kokosų, argano ir avokadų aliejai, kurie gali padėti papildyti plaukus ir suteikti jiems blizgesio.

Dar vienas privalumas: daugelis plaukų kaukių paprastai maloniai kvepia. Taigi, jei jaučiatės įsitempę ar išvargę, naudokite plaukų kaukę namuose kaip savigalbos priemonę

Geriausia plaukų kaukė priklauso nuo konkretaus jūsų plaukų tipo ir problemų. Pateikiame jų paskirstymą, kad galėtumėte rasti sau tinkančią kaukę:


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas