Kavos aparatas – ir mėgėjui, ir gurmanui

kavos aparatasKiekvieną rytą akis padeda praverti skanios kavos puodelis. Tačiau kava yra dar skanesnė, kai jai paruošti naudojamos tinkamos technologijos.
Tačiau kokios savybės geriausios kavos aparatui namuose ir kokios jam nereikalingos? Kokių gamintojų kavos aparatus paprasčiausia naudoti ir nereikia aukoti daug jėgų mokinantis pagaminti paprasčiausią puodelį kavos?
Tiesa ta kad pas daugelį virtuvėse nėra labai daug vietos laikyti profesionalų kavos aparatą, o ir mokytis juo naudotis nėra kada todėl reikėtų apsiriboti kuo įmanoma paprastesniu įrenginiu. Paprasčiausi kavos aparatai kurių didelį pasirinkimą siūlo „Phillips Saeco“, „Dolce Gusto“ ir kiti gamintojai apsiriboja įprastomis funkcijomis, kaip espresso kavos gaminimas ir pieno vertimas puta.
Apskritai yra keli kavos aparatų tipai – su filtrais, kuriems tinka bet kokios maltos kavos pupelės, kavos aparatai su specialiomis kapsulėmis, kuriose yra specialiai iš anksto paruošti paketėliai su kavos mišiniu, sieteliais kavos aparatas, tinkamas bet kokiai maltai kavai, espresso pumpuojantis kavos aparatas, bei aparatai kurie gamina kavą nuo pat pupelių sumalimo iki puodelio. Renkantis kyla klausimas, kiek galite išleisti kavos gaminimui ir kavai. Iš pupelių sumaltos kavos aromato nepakeis niekas, tačiau ir jos pagaminimas truks beveik dvigubai ilgiau, o pats aparatas – dvigubai brangesnis, nei paprastesni.
Gaminant kavą, vienas iš svarbiausių dalykų yra puta ant jos. Ji daug pasako apie tai, kokia technologija naudojama ir ar paruošta kava yra geros kokybės. Todėl bandydami įvairius kavos aparatus atkreipkite dėmesį į putą, kuri susidaro ruošiant espresso. Vieni iš geriausių, tačiau tikrai ne patys pigiausi yra „De‘Longhi“ ir „Krups“ kavos aparatai kurie patys sumala pupeles.
Pirkdami kavos aparatą nusiteikite kad jam teks paaukoti nuo 300 Lt iki poros tūkstančių, be kasdienių išlaidų kavai, grietinėlei ir aparato priežiūrai. Tačiau viskas priklauso nuo to, kokią kavą mėgstate ir apskritai, ar jos gėrimo ritualas yra svarbi Jūsų gyvenimo dalis. Jei neapsieinate be geros kavos puodelio kavos aparatas Jūsų namuose bus vienas iš svarbiausių daiktų.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas