Proginės suknelės pagal figūrą

Dažniausiai ruošiantis svarbiai šventei proginės suknelės paieška moterims sukelia gana didelį rūpestį. Reikia ieškoti, kokie prekės ženklai siūlo naujausias kolekcijas, kokios prabangios suknelės šiandien užkopusios į mados viršūnę. Tačiau specialistai pastebi, jog net ir vardiniai drabužiai moterims gali būti ir pačių prabangiausių firmų, tokių kaip Marc Jacobs, GF Ferre ar Valentino, tačiau jei proginės suknelės nepriderinsite prie savo figūros bei aksesuarų, pastangos atrodyti stebinančiai nueis veltui.
Aukštoms kaip nendrėms
Kad ir kokios stilingos suknelės internetu parduodamos, ne kiekvienai moteriai tinka populiarios ir įmantrios suknios. Itin aukštos moterys turėtų rinktis įliemenuotas ir laisvai krintančias sukneles. Tokio tipo kokybiškus drabužius dažnai pristato Guess, Armani, Cavalli ar Calvin Klein. Aukštos kokybės šilkas ar atlasas suteiks Jūsų grakščiai figūrai išskirtinio žavesio. Įžengusi į vakarėlio salę pasijusite tikra vakaro pažiba. Rinkitės tamsių atspalvių sukneles. Jos suteikia elegancijos ir patraukia dėmesį.

Žemoms princesėms

Gana dažnai dizainerių rūbai su nuolaidomis ar be daugiausiai orientuoti į aukštas ir itin lieknas merginas. Tuo tarpu nedideliu ūgiu pasižyminčioms mados entuziastėms išsirinkti stilingą drabužį kartais sunkoka. Interneto išparduotuvėje parduodamos garsių pasaulio dizainerių proginės suknelės pritaikytos pačioms įvairiausioms figūroms. Jei esate žema, rinkitės pūstas prailginto liemens vardines sukneles. Šį sezoną tokiomis ypač pasižymėjo Bcbg MaxAzria ir Karen Millen kolekcijos.

Smulkiam sudėjimui

Merginoms, kurių sudėjimas itin smulkus, kaip niekad sunku išsirinkti sau tinkančią stilingą vakarinę suknelę. Platų garsių dizainerių kolekcijas siūlanti išparduotuvė brandress.lt rūpinasi, jog prabangios suknelės tiktų skirtingų sudėjimų merginoms. Jei esate smulki ir nežinote, kokia suknelė Jums labiausiai tiks, pasirinkite krintančios medžiagos sukneles su atvirais pečiais. Tokio tipo drabužis išryškins Jūsų kūno linijas ir šiek tiek prailgins liemenį. Patartina vengti itin pūstų suknelių, kurios gali užgožti Jūsų moteriškumą. Pardavėjai perspėja, itin dažnai smulkios merginos iš drabužių parduotuvės išeina su plačiausiomis šypsenomis, mat itin mažų dydžių prabangios suknelės parduodamos su nuolaidomis.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *