Keliavimas su GoPro

Ar galite naudoti “GoPro” Keliaujant? Absoliučiai taip! Bet niekur nereikia skubėti, pradžioje reikia įsivertinti ar jūs būsite patenkinti jos privalumais, o jos minusai jums tikrai nesukels papildomų rūpesčių.
Aš, kaip daugelio GoPro nuoma puslapio kamerų savininkas ir jų nuomotojas, išgirstu klausimų, ar su šiomis kameromis pavyks turėti kokybiškų nuotraukų , ar į kelionę imti ne tik kamerą, bet ir atskirą fotoaparatą.
Tai puikus klausimas ir aš pasistengsiu į jį atsakyti: „GoPro“ gaminys daug kam patogus, nes telpa į mažą kišenę, todėl jūs turite patogumą keliaujant, kameros kokybė tikrai puiki, nes fotografuoja 1080p kokybe, tik, gaila, kad tik JPEG formatu. Ką tai reiškia – nuotraukos nebus profesionalaus lygio, tačiau nenusiminkite, pagal kameros dydį ir kokybę, jos tikrai bus geresnės už jūsų naujausio išmanaus telefono, ar vidutinės klasės fotoaparato. Trumpai sakant, turėsite patogumą, ją laikyti galėsite kad ir marškinių kišenėje, ištraukiate, įjungiate ir viskas, turite nuotraukų. Na o apie filmavimą net nėra ką kalbėti. 4K filmavimo funkcija leis įamžinti geriausius atsiminimus nuostabioje kokybėje, galbūt norėtumėte pamatyti kaip tai atrodo:  – www.youtube.com/watch?v=vr0qNXmkUJ8&t=169s
GoPro nuoma specialistai siūlo glausčiau aptarti keletą privalumų ir trūkumų.
„GoPro“ pagaminta taip, kad jums nereikėtų rūpintis kokiomis oro sąlygomis keliaujate. Planuojame gulėti pliaže? Smėlis ir druskingas jūros vanduo kamerai nepakenks. Planuojate slidinėti, kopti į kalnus? Kamera nebijo net ir stiprių smūgių.
Nors kameros objektyvas neturi daug nustatymų, bet su šia kamera jums jų tikrai pakaks.
Kamera turi platų filmavimo/fotografavimo kampą. Ši funkcija sukuria nuostabų erdvinį vaizdą, įsivaizduokite, galite nufotografuoti Romos senamiesčio vaizdą su visomis miesto detalėmis ir t.t.  Gausite puikias panoramines nuotraukas. Aišku, su šia funkcija nerekomenduojama fotografuoti gyvūnus ar daryti asmenukes. Jeigu planuojate labai aktyvų laiką, rekomenduojame kamerą perjungti ant siauresnio filmavimo nustatymo.
Bet yra ir kameros minusų.
Baterija. Jeigu planuojate ja naudotis ilgai, tai idealiomis sąlygomis baterijos gali užtekti keliomis valandomis. Bet kai yra problema, tai visada yra ir išeitis. Galite nusipirkti galingesnę bateriją, o senąją naudoti kaip pakaitinę, ar naudoti išorinį nešiojamą baterijų kroviklį. Todėl jeigu ruošiatės ilgam filmavimui, GoPro nuoma specialistai rekomenduoja pasinaudoti šiais patarimais.
Kamera neturi priartinimo funkcijos, bet nemanome, kad tai problema, nes kai filmuojate su „GoPro“ jūs nežaidžiate su mygtukais (tvirtinate prie šalmo ir t.t.) O jeigu yra noras prisiartinti vaizdą, visada galėsite tai padaryti per specialias programas montuojant vaizdinę medžiagą.
Spalvos. „GoPro“ puikiai filmuoja ir fotografuoja, bet tik gerai apšviestoje aplinkoje, bet tamsoje susidursite su prastesne kokybe. Aišku yra tokios funkcijos kaip „Lightroom“ ar „Photos“ bet vis tiek neišgausite maksimalios kokybės kaip apšviestose vietose. Gopronuoma.eu rekomenduoja neapšviestose vietovėse sumažinti kadrų per sekundę kiekį (FPS). Pavyzdžiui 4K filmuojama su 60 fps, tai sumažinkite iki 30fps ir prastos filmavimo kokybės praktiškai neliks.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas