Patarimai, kur ir kaip patogiausia išsinuomoti automobilį

Dar neseniai automobilių nuoma buvo suprantama tik kaip proginių automobilių, skirtų šventėms, nuomojimo paslauga. Šiandien jau galima išsinuomoti įvairiausių modelių transporto priemones pagal savo poreikius. Žmonės nutaria išsinuomoti automobilį kelionėms, persikraustymui ar kasdieniam važinėjimui. Tai padaryti yra nesudėtinga, nes dauguma nuomos įmonių visą informaciją pateikia internete, leidžia pasirinkti norimą automobilį, jį rezervuoti, užsisakyti nuomos paslaugą. Tačiau jeigu niekada nesinaudojote tokia paslauga, verta atkreipti dėmesį į keletą patarimų.

Rinkitės patikimas įmones

Kaip ir kiekviename versle, auto nuomos įmonių yra įvairiausių. Todėl visuomet pasidomėkite klientų atsiliepimais, komentarais, kad išsinuomotumėte patikimą ir techniškai tvarkingą automobilį. Didesnės įmonės turi platesnį transporto priemonių pasirinkimą ir daugiau nuomos punktų. Svarbu prisiminti, kad nors užsisakyti paslaugą galima internetu, Jums reikės atsiimti ir grąžinti automobilį nuomos punkte, todėl pasižiūrėkite, ar įmonės punktai yra reikiamame mieste.

Išsiaiškinkite nuomos sąlygas

Daugiausia nesusipratimų nuomojant automobilį kyla tada, kai klientai neišanalizuoja nuomos sutarties sąlygų. Kiekviena įmonė turi savo niuansų, todėl reikia žinoti, ar yra ribojama automobilio rida, ar galima su nuomotu automobiliu važiuoti į užsienį, ar automobilį reikia grąžinti su pilnu degalų baku. Tokios detalės neatrodo svarbios, tačiau jų nežinant galite pažeisti nuomos sutartį, turėti papildomų išlaidų. Taip pat pasidomėkite įmonės kainodara. Daugelis įmonių sumažina nuomos mokestį, jeigu paslauga užsakoma ilgesniam laikotarpiui, galbūt tai padėtų už paslaugą mokėti mažiau.

Būkite atidūs

Nuomojant automobilį Jūs įsipareigojate jį grąžinti tokios pat būklės, kokį gavote. Specialistai pataria pasiimant transporto priemonę ją apžiūrėti, jeigu yra įbrėžimų, juos užfiksuoti su nuomos įmonės darbuotoju. Taip išvengsite ginčų grąžinant automobilį juo pasinaudojus. Išsiaiškinkite, ar automobilį turite pristatyti į tą patį nuomos punktą, ar galite palikti kitame mieste. Pavyzdžiui, ieškote kur išsinuomoti automobilį Kaune, bet žinote, jog Jums jo nebereikės būnant Klaipėdoje. Tuomet turite iškart ieškoti įmonės, kuri turi nuomos punktus abiejuose miestuose. Taip pat patartina pasidomėti techninės pagalbos paslauga, kad žinotumėte, ką daryti sugedus automobiliui. Būkite atidūs, praktiški, viską išsiaiškinkite ir auto nuomos paslaugą tikrai pamėgsite.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas