Kiek kainuoja persikraustymas

Vėl atėjo laikas kraustytis? Šiuolaikinis žmogus gana dažnai keičia savo aplinką, ypač butus. Tačiau juk nepirksime kiekvieną kartą naujų baldų naujam būstui apstatyti. Baldai tarnauja ilgai ir jie puikiausiai tinka naujai aplinkai. Taigi kiekvieną kartą išsikeliant iš seno būsto ir įsikeliant į naująjį vyksta vieniems malonus, kitiems – nelabai, procesas.
Perkraustymas. Tai kiek gi tai atsieina mūsų kišenėms?
perkraustymasViskas priklauso nuo to, kaip nuspręsime veikti. Yra du būdai: viską atlikti pačiam arba samdyti perkraustymo agentūrą. Žinoma, būvimas savarankišku visada sutaupo kelis litus, tačiau pakalbėkime apie tai, kiek kainuoja kraustymo paslaugos Lietuvoje.
Agentūrų, užsiimančių įvairiais kraustymo darbais, yra tikrai nemažai. Įvedus į interneto paiešką žodžius „kraustymo paslaugos“ atrasime per kelis puslapius besidriekiantį sąrašą svetainių, reprezentuojančių įmones. Užėjus į kelias pirmąsias svetaines jau galime pastebėti tendenciją: nei viena įmonė neapsiriboja vien baldų pervežimu. Daugelis jų veža ir statybines medžiagas, buitinę techniką ne tik iš namų, bet ir iš parduotuvių. Kitaip tariant – dirba kaip ir kurjeriai. Kiti siūlo utilizavimo paslaugas, t.y. surenka nereikalingus daiktus ar atliekas ir saugiai jomis atsikrato. Dar kitos įmonės netgi leidžia už tam tikrą mokestį palikti jų sandėlyje kurį laiką nenaudojamus daiktus, kad vėliau galėtumėte juos atsiimti. Taip, paslaugų spektras platus, tačiau dabar labiausiai jums rūpi baldų pervežimas iš vienos vietos į kitą.
Tam įmonės siūlo krovininius autobusiukus su vairuotojais ir krovėjais. Kiek jų reikės – spręsti jums. Galite užsisakyti kelis autobusiukus su keliais krovėjais, jei kraustotės iš namo ir baldų turite tikrai daug. Arba, jei kraustotės iš buto į butą, galbūt pakaks ir vieno autobusiuko su vienu vairuotoju-krovėju. Beje, mokestis priklauso ir nuo to, kokį vaidmenį atliks krovėjai: ar tik iškraus ir įkraus į autobusiuką, ar padės sunešti, ar padės sustatyti, pajungti įrangą. Kuo daugiau bus darbo ir kuo ilgiau tai užtruks – tuo labiau palengvins jūsų piniginę. Vidutinis agentūrų mokestis svyruoja nuo 50 iki 90 litų už valandos trukmės darbą. Dar reikėtų apskaičiuoti ir keliavimo kaštus: jei perkraustymas vyks tame pačiame mieste, tai kainuos mažiau, nei tarpmiestinis daiktų pervežimas. Šių tarifų agentūros neskelbia, o tariasi su kiekvienu klientu individualiai. Tačiau galima daryti prielaidą, kad kraustymasis jums gali kainuoti 300-400 litų, įskaičiavus viską.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas