Kodėl svarbu plačiau pasidomėti įmonių įsigijimo galimybėmis?

verslo pradžia

Norėtumėte Lietuvoje pradėti verslą, bet daug abejonių kelia esama biurokratija? Nėra viskas taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Priešingai, dabar verslo pradžia mūsų šalyje daugeliui gali būti sėkminga dėl esamų mokestinių lengvatų. Žinoma, tai nereiškia, kad visiems be išimties taikomos kažkokios išlygos. Dabar itin palankių sąlygų sulaukia tie, kurie pirmą kartą registruoja individualią veiklą. Jeigu galvojate apie veiklos pradžią įmonės vardu, tuomet čia jau viskas keičiasi iš esmės. Mat, įmonių rūšių yra pačių įvairiausių. Kiekvienam reikėtų atsižvelgti į savo situaciją ir planus, o tada pagal tai pasirinkti tinkamiausią veiklos įteisinimo formą.

Lietuvoje nesunkiai galima įregistruoti įmones, tačiau verta atminti, kad tam yra kelios alternatyvos. Viena pagrindinių – įmonių pirkimas. Įsigyti įmonę turbūt yra gerokai paprasčiau ir pigiau nei ją registruoti. Su dideliais sunkumais registracijos metu susiduria tie, kurie tame neturi visiškai jokių žinių. Jeigu esate vieni iš jų, tuomet būtinai pagalvokite apie įmonės pirkimą.

Yra daug pardavėjų, kurie gali pasiūlyti skirtingų rūšių juridinius asmenis. Tačiau, būtinai įvertinkite visas aplinkybes, tuo labiau – pardavėjo reputaciją ir tai, ką jis siūlo įsigyti. Gali būti, jog vienas pardavėjas parduoda viešąją įstaigą ir nieko daugiau. Tai būtų įprasti pasiūlymai, kuomet bandoma parduoti verslą. Tačiau, kalbant apie tuos pardavėjus, kurie įmones parduoda nuolatos, jų pasiūlymai yra gerokai platesni.

Įmonių pardavėjai, kurie tuo užsiima nuolatos, šiuo metu siūlo tiek individualias įmones, tiek uždarąsias akcines bendroves, tiek mažąsias bendrijas ir t.t. Jų siūlomos kainos, iš pažiūros, atrodo gana patraukliai. Bet, kiekvienas pirkėjas turi kruopščiai perskaityti informaciją, kurią nurodo įmonės pardavėjas. Ten nurodoma ką gaunama už tam tikrą sumą.

Perkant įmonę, reikia įsitikinti, kad ji neturi skolų ir įsipareigojimų. Žinoma, jeigu perkamas visas verslas, tuomet akivaizdu, kad teks pakloti gerokai didesnę sumą. Kai kurie pardavėjai tiesiog registruoja įmones pardavimui. Prieš išleistų pinigų registracijos metu, jie prideda savo antkainį ir paskui tokias įmones parduoda. Čia nėra jokių kabliukų.

Tad, jeigu norite veiklą vykdyti įmonės vardu, tuomet naudinga būtų pagalvoti apie jos pirkimą.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas