Norite būti turtingi? Nedarykite šių, su finansais susijusių klaidų

Tarp dažniausiai pasitaikančių žmonių norų neretai galima išgirti ir dar vieną, tai – pageidavimas būti turtingu. Ir nors nemaža dalis žmonių vis dar yra linkę galvoti, kad tai nepriklauso nuo jų pačių, iš tiesų situacija kitokia – jei norite būti turtingi, teks įdėti daug pastangų. Taip pat svarbu vengti ir tam tikrų klaidų. Kokių? Apie tai jau netrukus.

Neskiriama laiko savišvietai

Vienas ryškiausių skirtumų, kurį galima pastebėti kalbant apie turtingus bei nepasiturinčius žmones yra tas, kad pastarieji nėra linkę skirti laiko savišvietai. Dažnas taip pat pasineria į buities bei darbo ratą, kad galimybių iš jo ištrūkti bei kada nors gyventi kitokį, kokybiškesnį gyvenimą, beveik nebelieka. Tačiau būtent čia ir slypi didžiausias pavojus – netobulindami savęs, nesužinote naujų dalykų, tad neaugate profesinėje srityje. Tai, savaime suprantama, užkerta kelią karjeros galimybėms. Tačiau ir tai dar ne viskas – jei neskiriate laiko savišvietai, tokiu atveju sumažinate ir naujų idėjų, tarp jų ir naujų uždarbio galimybių, tikimybę.

Neverta imti paskolas pirkiniams, kurių jums iš tiesų nereikia

Pats metas įvardinti ir dar vieną klaidą, kurią daro nemaža dalis žmonių, negalinčių savęs pavadinti turtingais. Pasirodo, nemažai jų, yra linkę nemenkas pinigų sumas išleisti pirkiniams, kurių… jiems visiškai nereikia. Tačiau dar blogiau yra tai, kad šiuos pirkiniu jie apmoka ne savo turimais pinigais, o skuba imti paskolas, rašoma greitospaskolos.org paskolų palyginimo svetainėje. Tik belieka įsivaizduoti, kas laukia po to: tenka grąžinti paskolą už daiktą, kuriuo net nesinaudojama ir negaunama iš jo jokios naudos. Taigi, jei norite būti turtingi, pats metas atsisakyti pirkinių, kurie jums neneša jokios naudos. Ir visa kas kita yra paskolos verslui. Pastarasis, jei tik teisingai bei kryptingas yra vykdomas, anksčiau ar vėliau pradeda nešti  grąžą.

O gal tiesiog pramogaujate per daug?

Pramogos yra puikus dalykas, kuris mums suteikia galimybę atsitraukti nuo kasdienybės rūpesčių ir viską pažvelgti kitaip. Vis dėlto, tuo pat metu pramogos gali jus atitolinti nuo turtingo gyvenimo? Kaip tai vyksta? Ne, todėl, kad pramogos reikalauja jūsų pinigų – situacija šiek tiek kitokia. Viskas todėl, kad pramogaudami praleidžiame labai daug laiko (net po keliasdešimt valandų per savaitę).

Tuo tarpu turtingi ir visame pasaulyje puikiai žinomi žmonės sako, kad, jei tą laiką, kurį žmonės praleidžia pramogaudami, skirtų darbui, jų pajamos būtų kur kas didesnės.

Nemėgdamas darbas

Ne paslaptis, kad būtent darbas yra pagrindinis žmogaus pajamų šaltinis. Ne paslaptis ir tai, kad darbo valandos dažniausiai tiesiogiai koreliuoja su mūsų uždarbiu – kuo daugiau dirbame, tuo daugiau pinigų uždirbame. Tuo tarpu turtingi žmonės dalijasi dar viena paslaptimi – viskas, ko reikia, tai – tik dirbti mylimą bei mėgstamą darbą. Jų teigimu, dirbdami tokį darbą, jūs neskaičiuosite savo laiko, o tai  taps didelių pajamų garantu.

Negalite dirbti vien tik dėl pinigų

Žinoma, pinigai yra pagrindinis dalykas, dėl kurio žmonės dirba, tačiau tikrai negali būti vienintelis akcentas. Turtingi žmonės tvirtina, kad geriausių finansinių rezultatų yra sulaukiama tuomet, kai darbas iškeliamas aukščiau už finansinius tikslus, kitais žodžiais tariant, darbas jums turi būti užsiėmimas, kuris leidžia atskleisti savo talentus, galimybes; nuolat tobulėti ir keiti pasaulį. Būtent tuomet sulaukiama ir geresnių finansinių rezultatų.

Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti tik paprasta teorija, tačiau, jei išbandysite šiuos patarimus praktiškai, teigiamų rezultatų tikrai nereikės ilgai laukti. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad tobulėti turite ne tik – paskatinkite atidaryti ir savo šeimos narius.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas